Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Nerešeno u Bornmutu je dobar rezultat za svakog ko se ne zove Liverpul ili Mančester Siti. Moglo je bolje, a moglo je i gore. Deluje da smo bili bliže pobedi ali kad gubiš 2-1 u drugom i bod je OK. 

Link to comment
25 minutes ago, John Coltrane said:

Naravno ovi iz FM su jedva docekali gol Lorisa kao "dokaz" kojim podupiru one bag golove u ranu zimu. Ali bukvalno jebeno preslikan gol :D

 

Kad pomenu FM, po prvi put u istoriji francize jedan klub iz PL dobija special edition. Arsenal :isuse: A sto se tice bagova to Miles iskopava greske igraca iz Litvanske 6te lige da opravda realnost igre i tako pljune u lice svima koji rade risrch, programiranje i testiranje.

Edited by Zlurad
Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

 

Kad pomenu FM, po prvi put u istoriji francize jedan klub iz PL dobija special edition. Arsenal :isuse: A sto se tice bagova to Miles iskopava greske igraca iz Litvanske 6te lige da opravda realnost igre i tako pljune u lice svima koji rade risrch, programiranje i testiranje.

 

Zar nije Arsenal to imao još 2008?

Link to comment

Votfordu su bili sponzor, kad smo vec kod "protekcije" na FM.
Inace moze i MJ i bilo ko da pravda te bagove izvalcenjem RL situacija, ali je sramotno da se iste greske ponavljaju iz sezone u sezonu.

Link to comment

Votfordu su i dalje sponzor, zvanican. Koliko znam uz kintu im daju i celu otkljucanu bazu. Ove godine ce Arsenal da plati da bi bio na naslovnici i da ima bredniran logo, igrace. Sto je uz sve graficke dodatke jedan apsolutno besmisslen potez, koliko god para platili.

A jebiga, veruj mi kad ti kazem da pokusavaju da poprave sve sto mogu ali postoje drugi problemi o kojima ne mogu da pricam da ne bi povredio non disclosure agreement.

Link to comment

Da, da. Wotfordu su zvanici sponzor. Mislim da sad nose fm na rukavu a ima ih i na panou za konferencije a Miles je nesto u klubu. Vidim mu po instagramu da je stalno gore u VIP lozi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...