Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

U pravu je Arle, Emery needs to go. Ne vidi se apsolutno nikakav napredak u igri, a tu je već podosta. Evo Lamps je veći pečat udario za tri utakmice.

 

Vidi se nazadak, pogotovo kako je doveo ovog čupavog idiota da riješi pitanje odbrane. Uskoro se vraćaju tri četvrtine odbrane, ali to nije odgovor na pitanje zašto kod Watforda izgledamo kao Bristol.

 

Generalno, Arsenal nikad u moje znanje nije imao ovako neinteligentan tim. Aubameyang golovima drži tim na površini.

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

Kakvog prava, sta bulaznis.

Svaki ovakav i slican rezultat Arsenala me nasmeje.

 

26 minutes ago, renne said:

Ako ne kapiraš onda ništa jebi ga
I tetki svojoj možeš tako da se obraćaš

 

vi ste sektaši, nije lepo da se bijete ko manje zna o fudbalu. ne bi ni navijali za sektu da je suprotno. :fantom:

 

 

Spoiler

ruxin ujedinitelj, zajednički neprijatelj :sleep:

 

Link to comment
Ja sam odrastao na rivalstvu SAF vs. Venger, tako da nadji nekog drugog da mu drzis lekcije iz lepog ponasanja na PL topiku. I ovo za tetku isto, ne znam sta ti je odjenom.
Mora da si okinuo na kladionici kad si tako razdrazljiv glede jebenog Arsenala.
 
Baš kontra, nikad bolji dan na kladionici
Link to comment
2 minutes ago, renne said:
22 minutes ago, John Coltrane said:
Ja sam odrastao na rivalstvu SAF vs. Venger, tako da nadji nekog drugog da mu drzis lekcije iz lepog ponasanja na PL topiku. I ovo za tetku isto, ne znam sta ti je odjenom.
Mora da si okinuo na kladionici kad si tako razdrazljiv glede jebenog Arsenala.
 

Baš kontra, nikad bolji dan na kladionici

 

Onda ti je neko hakovao nalog, nema drugog objasnjenja.

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Ja sam odrastao na rivalstvu SAF vs. Venger, tako da nadji nekog drugog da mu drzis lekcije iz lepog ponasanja na PL topiku.

 

Ma sve je to super, ionako nam je od tih dana ostalo samo to da slavimo tuđe neuspjehe. Mi smo prije par godina navijali za Chelsea protiv Tottenhama u utrci za titulu, vi prošle godine maltene pustili City samo da Liverpool ne bude prvak. I tako, meni smiješno kako Van Aanholt zabija za 1-2 na OT-u, tebi smiješno kako Pereyra zabija Arsenalu za 2-2, a obojica smo već 7 bodova iza Weenieja i copija.

 

Ne tako davno su i Pulđani bili u istim govnima, sa skrivenim osmijehom su gledali Stevieja G-a kako slučajno dodaje Drogbi kako bi Chelsea uzeo titulu protiv Uniteda sve dok im isti taj Stevie protiv Chelsea nije slučajno pao na nos i predao titulu onom drugom mančesterskom klubu. Oni su, međutim, dočekali Kloppa. Kad ćemo mi dočekati novog Fergieja i (Optimus) Prajm Wengera, Bog je kadar.

Link to comment

Molim te Bože...samo večeras da dobijemo. Da vidim paćenike na  trećem mestu sa isto bodova kao Siti, makar samo tih pet-šest dana do sledećeg kola...posle mogu i sedamnaesti da budu.

Link to comment
9 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Molim te Bože...samo večeras da dobijemo. Da vidim paćenike na  trećem mestu sa isto bodova kao Siti, makar samo tih pet-šest dana do sledećeg kola...

+1

Link to comment

Ovaj Grilijaš se toliko trudi da bude novi Bekam, da je bolno za gledanje. Gojko briljira, "iz VAR sobe su javili sudiji da ipak treba da pokaže žuti karton" :isuse:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...