Jump to content
IGNORED

tzv pametni satovi


renne

Recommended Posts

Reče kums da bi valjalo imati temu oko ovih satova, pa je hrabro otvaram

Kupio sam dragoj pre par dana Galaxy Watch 42mm

Sat je fenomenalan u svakom pogledu. Lako povezivanje čak i na Ios. Praćenje ritma, srca, pritiska, brzine...

 

 

Annotation 2019-05-28 073652.png

Link to comment

i moja draga ce dobiti isti taj u subotu.

meni ce dopasti onaj jedan drugi, of house apple, 4th of his name :)

 

cerka vec ima  Xiaomi Amazfit Bip. dete prezadovoljno. nije fancy kao ovim firmirani, ali radi posao (cca 80€). bila je muka izabrati jer do 100€ ima gomila satova.

Smartwatch Xiaomi Amazfit Bip

Edited by Ros
Link to comment

tnx rene

 

ja ko i ros. navrzo se na apple4

nego, jel ima najave da će domaći provajderi početi sa e-sim katicama

 

 

 

 

 

 

zar topiku nije mesto na tehnici?

:unsure:

 

Link to comment

Aman bre ljudi, pa dosta vise: pametni telefoni, pametni satovi, po nekad pomislim da ce sva pamet da nam ode u pametne андрмоље...

Neke slucajeve sam vec imao prilike da vidim.

Link to comment
2 hours ago, namenski said:

Aman bre ljudi, pa dosta vise: pametni telefoni, pametni satovi, po nekad pomislim da ce sva pamet da nam ode u pametne андрмоље...

Neke slucajeve sam vec imao prilike da vidim.

 

I ja sam video, još 80 i neke, moj drug iz klupe imao (doduše verovatno kopija, čisto sumnjam da je bio original). Tako to počinje. :sleep:

 

28841025955_e5827d2c7f_b.jpg

Link to comment
14 minutes ago, Time Crisis said:

doduše verovatno kopija, čisto sumnjam da je bio original

Zasto ne bi bio original: bilo je toga kao шаше, na izbor, a Kinezi su jos uvek bili pravi komunisti.

Inace, sa par ovih tvojih i Reneovih, si krajem 80-ih i kasnije, mogao da dobijes poziv na veceru licno od Kastra, sa sve autom koji dodje po tebe i motociklistickom pratnjom...

Link to comment
7 minutes ago, namenski said:

Zasto ne bi bio original: bilo je toga kao шаше, na izbor, a Kinezi su jos uvek bili pravi komunisti.

Inace, sa par ovih tvojih i Reneovih, si krajem 80-ih i kasnije, mogao da dobijes poziv na veceru licno od Kastra, sa sve autom koji dodje po tebe i motociklistickom pratnjom...

 

Moguće, ali pamćenje malo izbledelo, ne bih se smeo zakleti. :)

Link to comment
1 minute ago, zorglub said:

Jel' ima neki da prima sim-karticu, pa da budem kao Dik Trejsi? Za dete pitam, of kors.

svi firmirani nude i cellular opcija za dodatnih 50-100€. prednost je sto ne moras da imas telefon uz sebe stalno. u nemackoj telekom nudi e-sim za dodatnih 5-10€. ja se jos dvoumim da li da uzmem cellular jer koristim samo firmin telefon pa ne mogu da uzmem dodatnu karticu vec bih morao novi ugovor da sklapam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...