Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

6 hours ago, Milosh76 said:

Na danasnji dan...

 

 

 

 

 

Nikada nisam mogao da odgledam njihov drugi penal i onu neku improvizaciju Galjega il Camaca, to je neka trajna bol.Ta je utakmica za mene zavrsena 4:1

Kada je Real sleteo u Beograd promenio mi se zivot bez nekog planiranja, samo sam niotkuda vezao maramu na glavu i odlucio da sam deo price, pre toga nisam znao za fudbal

Oni su bili gosti pre nekih desetak godina tada i Dzajic i ekipa su ih odjavili iz kupa kupova, to je izgledalo kao velika desetogodisnja pauza ali sada se vidi da je sve bio kontinuitet koji je zavrsio sa Kajzerslauternom.Spanci su posle utakmice namerno duvali zvezdin tim da bi dosli nepripremljeni na bernabeu..Secam se naslova koji su prenele Vecernje novosti kako beogradjani imaju sjajne ideje i kako je to veliki problem za Real a ne rezultat.To su cinjenice ali isto tako je rezultat mogao da bude negativan u prvom i da je Sancez pogodio i da mi nismo, teren je bio ocajan i bilo je ocigledno da nisu bili pripremljeni i da su se pojedinci cuvali.Takodje su u to vreme na Marakanu timovi, ne samo velika imena vec i oni koji su znali da su uigrani, dolazili sa stavom i bez straha, kao Briz, na primer, gde je Kulemans izjavio da su dosli da pobede.To je bilo samo godinu dana posle Reala i godinu pre Milana a ko je pre toga cuo za Briz..U Madridu su nas rutinirali bas kao sto su planirali, tada se nije doslo sa stavom iako mislim da je Zvezda bila bolji tim i da nisu imali onakva dodavanja kao sto je Piksi dao Djurovicu.Ne secam se igre u Madridu, kao sto sam zaboravio gostovanje u Milanu pa sam nedavno pogledao veci deo utakmice i mogu da kazem da je Stojkovic najbolji igrac Crvene Zvezda ikada, kao i Srbije i Jugoslavije, sa nekim nezrelim momentima sto ga je odvajilo od tog istog Rela.Najvecu korist je, naravno, imao Jankovic pa je cak i ostavio ozbiljan trag tamo

Zvezda ima istoriju s Realom pa se nadam da cemo se sresti jos jednom, kao priblizno ravnopravni, sto u nasem slucaju znaci da nismo pod kaznom i da nam dodju na noge...da ozvanicimo ko je najbolji tim na svetu svih vremena

Link to comment
25 minutes ago, villiem said:

 gostovanje u Milanu pa sam nedavno pogledao veci deo utakmice i mogu da kazem da je Stojkovic najbolji igrac Crvene Zvezda ikada, kao i Srbije i Jugoslavije

 

+1000 

Nas Zidan.

Link to comment

da. iako se nije naosvajao nekih ozbiljnih trofeja definitivno nas najbolji igrac od kad ja pratim fudbal... 

 

edit. sto ce reci od sredine osamdesetih

Edited by Bright Billy
Link to comment

+1

Bez ozbiljne konkurencije

 

To protiv reala je bila sjajna utakmica, medjutim pogledajte pizonovu utakmicu protiv bajerna recimo 79-e, isto vodjstvo 3-0, na kraju 3-2 cini mi se, nisu mu nista mogli, no to je retraktivno gledanje, tako da... ipak pikse

Link to comment
On 1.3.2020. at 18:30, FPLS said:

Kakva kobila je ovaj Milunovic, tempirana bomba. 

Svaki put u skoku baca lakat u glavu, iako je uredno svaki put u LS dobijao karton za to

Link to comment

U Sapcu u 16h... postoje 2 opcije za tim protiv Macve... jedna je klasicna 4-4-2 Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Degenek, Babić, Gajić - Jovančić, Petrović - Ben, Nikolić, Gavrić - Pavkov.

A druga je 3-5-2  Crvena zvezda: Borjan - Degenek, Babić, Pankov- Gobeljić, Nikolić, Gavrić, Petrović Ben, - Pavkov i Tomane,   s tim sto bi Ben igrao iza Tomane i Pavkova.

Link to comment
Spoiler

viber_image_2020-03-07_11-57-16.thumb.jpg.d9a5461a3f48a9263391ec8a03127b2f.jpg

 

"Ne navijajte iz fotelje"

 

Zove ortak iz Svedske, kaze ima 5 likova koji su zapeli za derbi ali nisu uspeli da dodju i sad su u BG i vecaju izmedju Zvezde i Partizana, sta gledati.
Nisu se dugo dvoumili, ja im uzeo karte posto sam od jutros zakucan za komp, neke "poslovne" obaveze :isuse: tako da ne mogu ici sa njima,  a i ubi kisa :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...