Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

BTW, Čovara održao pokazni čas što se toga tiče. Ko tebe kamenom, ti njega betonskom tablom.

 

S tom razlikom sto se Covic obracunavao s jednim novokomponovanim buzdovanom koji je za sebe umislio da je veliko mudo a ovaj sitan lopov od Terzica treba da se obracuna s jednim od arhitekata najveceg unizavanja Srbije u njenoj blizoj istoriji. Ljudi zaboravljaju olako ko je taj covek. Svi oni Krste Bjelici, Miloradi Komrakovi, Milanovici, Milijane Baletic, sva ta besprizorna olos je izasla iz Vucelicevog sinjela. Kapiram da su grobari sve to zaboravili jer im odgovara da taj lik bude isti nivo zlikovca kao sto su ove sitne naprednjacke ribe koje su isplivale u poslednje vreme ali ono sto je Vucelic radio od 92. do 95. jednostavno ne sme da bude zaboravljeno.

 

Mada, da, to je ta taktika. Hoces da se zajebavas sa Zvezdom, nije problem. Ne samo da konja za trku imamo, imamo celu ergelu i konja, i magaraca, i svinja, i hijena. Mozemo ceo album Zivotinjsko Carstvo da popunimo.

Link to comment
11 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Pa krenuo i vucic beton tablom, cela prva ekipa radi punom parom. 

 

Vucic je krenuo beton tablom zbog sebe, jebe se njemu za bilo sta drugo. Klub treba da se obracuna s Partizanom nevezano od njega.

Link to comment

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Gajić, Degenek, Pankov, Gobeljić – Kanjas, Petrović – Ben, Marin, Vukanović – Tomane.

 

Na Zvezdinoj klupi su: Popović, Babić, Milunović, Ivanić, Simić, Jevtović, Krstović.

Link to comment
22 minutes ago, levi said:

eto znači može odbrana sa dva štopera i bez stranaca, da se oslobodi mesto za Kanjasa. koliko je bio nepotreban eksperiment sa tri štopera na prošloj utakmici

Ja mislim da je eksperiment sa 3 stopera bio pokusaj da iznenadi Savu Milosevica.  Sava se po sopstvenom priznanju iznenadio, ali eksperiment na njegovu srecu nije uspeo.

Link to comment

ne mogu da pastujem nista sto kopiram, ne znam zasto

 

odete na youtube, kucate vozdovac zvezda uzivo i izacicie par linkova...neki ce proraditi

 

Edited by Milosh76
Link to comment

A zasto hocemo da ga prodamo? Koristan je i u napadu i takticki i u odbrani... veoma zahvalan igrac. Treba mu dati pasos, ako je moguce i neka ostane do kraja karijere kod nas, sto se mene tice

 

Eto, prvi sut i odmah gol

 

1-0 Degenek

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...