Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Cim nije ni gledao VAR moglo bi se reci da mu nisu signalizirali sumnjivu situaciju. Ivanic odgurnut, rame pa nadlaktica, Boaci pre do lopte, pa je izgubio korak.

Sve kako treba

Link to comment

boj ne bije svijetlo oruzje...dajte njegosa. ivanica uvaljati vosi za bodove.

 

fali jedan cvrsci u sredini i po jedan fudbaler na desnom beku i levom krilu.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

????

 

Nedostaje Jovancic za visoke lopte. 

 

Nije se proslavio protiv Danaca u tom segmentu. Zvezda ima problem s tim loptama generalno zato sto igraci zadnje linije stoje preblizu Borjanu, to bi trebalo da ciste stoperi a veznjaci da markiraju ubacivanja u slucaju izgubljenog duela. Ovako smo inferiorni u skoku a kad lopta od skoka ode njihovim napadacima nasi defanzivci su prespori.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Kanjas i Garsija kad su krenuli u presing na zadnju liniju Svajcaraca ovi ostai nasi igraci kao da su bili u blagoj neverici i shoku.

to mi je utisak utakmice za sad :D

Link to comment

Ne znam koliko bi spori Milun delovao bolje protiv ovih njihovih brzih iz navale . Ok skok ali ispadao bi po ovom brzom terenu samo tako .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment

Vama u stvari skroz odgovara ova brza podloga, ovolko naprskana. Imate odlicnog pleja kome lopte stizu brze a i on moze da ih prosledjuje tacnije. Omladincima samo odmaze jer i pored trave su im bekovi brzi od vasih a pleja nemaju pa igraju na brzinu nogu a ne lopte.

 

@levi Mislim da je prskaju prvo zbog podloge koja ima deo peska, da se stalozi, plus pokusavaju da proizvedu osecaj prave trave jer ovako vestacka i neprskana mislim da bi osecaj bio kao u svakom balonu sa vestackom travom kad sutnes a ono suvo ne mrda. To sto su je ovi preprskali i pored kise drugo pitanje.

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Ne svidja mi se stoperski par Degenek Pankov. Nadam se da Milunovica vraca posle suspenzije.

 

Nije problem u pojedinim igracima vec u sinhronizovanju te dve zadnje linije. Obrati paznju kad Borjan ispuca na Vukanovica kako stoje njihovi stoperi a kako stoje nasi kad njihov golman ispucava. Nema nikakvog razloga da nasi defanzivci stoje u nasih 16 kad njihov golman ispucava, moraju da izadju malo na te lopte. Mada, Milunovic jeste svakako i bolji igrac i bolji skakac od Pankova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...