Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Možemo ovde do pobede. Garsija nije los ,samom svojom pojavom i brzinom u napadu deluje mi dosta opasnije nego na prethodnom gostovanju. Vukanović malo koči na boku i fali nam tu Ben.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment

Nije lose, sibamo se fino sa prvakom Svajcarske. 

 

Ok rezultat, mogao je pasti jos koji gol u obe mreze. Nek se zavrsi 2-2 i ja zadovoljan :)

 

Mateo sitan i neuigran, ali zna fudbala.

Link to comment

YB dobar. Brzi, tehnicki dobri i uigrani.  Svaki njihov napad mirise na sansu, posebno preko krila kada se Gobeljic obicno nadje u nebranom grozdju.  Odbrana im je slabiji deo tima.  U Zvezdi Borjan briljira; Ivanic je slab do te mere da je vise koristan YB nego Zvezdi. 

Link to comment
5 minutes ago, Zico said:

Kad je.mogao penal? 

 

Kad je neki zvezdin igrač igrao rukom u kaznenom, da je svirao, niko ne bi mogao da se buni.

 

Link to comment

Zaista bi trebalo da ovdje ovo izguramo do kraja čvrsto, može i neriješeno, a onda da ih u Beogradu isprebijamo, isprepadamo i odradimo kako treba. Nisu bauk kako se činilo nakon prvog gola, mada je bilo čupavih momenata. 

Link to comment

mogao je da izmisli penal isto kao što je izmislio faul Canasa kad je bio odgurnut pa pao na njihovog igrača. isto je i ivanić bio odgurnut s sleđa i igrao rukom. kao radiša kad moderiše 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Kad je neki zvezdin igrač igrao rukom u kaznenom, da je svirao, niko ne bi mogao da se buni.

 

Postoji var, da je bio penal svirali bi

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

red je da vam se zahvalim što ste doveli Ivanića i Vukanovića, i jedan i drugi mogli su kod nas da završe lako. hvala još jednom

????

 

Nedostaje Jovancic za visoke lopte. 

Link to comment

Ova Zvezda i ona od prosle nedelje protiv Kopenhagena kao da su dva potpuno razlicita tima. Doduse, ima malo i do toga da su mu Svajcarci jebali majku sa natapanjem terena pa igramo kao na staklu. Igramo nikad bolje s loptom ali smo pozadi suplji kao sir, mnogo nam prave problem navike nasih igraca da cekaju napadace udaljeni od njih i dozvoljavaju neometane centarsuteve. Pogotovo nam na levoj strani duva jer na desnoj Garsija ocigledno nema iste navike pa spopada igrace Young Boys-a kao napast, a na levoj kako dodje lopta tamo ode mi po godina zivota gledajuci Vukanovica i Rodica kako cuvaju prostor. Ovo dosta dobro izgleda ali mora da se uigra, neki igraci uopste ne prate kretnje saigraca i zbog toga nam zjapi krater izmedju linija.

 

Kanjas i Garsija kad su krenuli u presing na zadnju liniju Svajcaraca ovi ostai nasi igraci kao da su bili u blagoj neverici i shoku. Treba nam malo vise toga jer imamo brze igrace koji mogu da napadaju linije dodavanja, duele ionako ne znam da li smo par puta dobili. Ivanic ima jos 45 minuta da pokaze da moze da preuzme odgovornost kad ekipe ovako iskljuce Marina iz igre, za sada je ubedljivo najgori i najnepotrebniji igrac na terenu.

 

Kanjas je car.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...