Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ипак прва против Флоре у гостима, UEFA заменила домаћинства.

Link to comment
8 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Tamanio sam svabe ovde ko vaske dok ste vi jeli pacja govna mesto dudunja

Ma će gi bijemo....

Link to comment

Neverujem da vecini navijaca ne odgovara spektakl u nasem gradu. Vise bi voleli sa neki Finci digramo. Slepci. When you think money you get money

Link to comment

srecno nislije u evropi

 

a koliko god ajntraht zvucao zajebano (a ovo sto su oni igrali ove sezone je druga dimenzija za srpski fudbal) ne mora uopste znaciti da ste bas bez ikakvih sansi

nisu oni ipak u top 3,4 nemacka kluba, ove sezone su iskocili i pitanje je da li ce uspeti da se odrze na tom nivou

bice tu dosta tumbanja, zbog odlazaka igraca, ako ih uhvatite u raskoraku, ipak je jbg pocetak sezone, ako vas potcene i naravno kad madjionicar lalat :fantom: postavi  1 bedem, postoji po neki promil sanse

 

 

ono sto je meni potpuno suludo je da iako prodjete u 3 kolo koliko vidim opet ne igrate u nisu?

to je jebeni zlocin. dakle u srbiji se moze igrati samo u bg i eventualno u novom sadu

ne znam koliko je krusevac daleko od licence, to bi bilo donekla bolje resenje, ali opet je sve to kurac

 

ima li ikakve jebene nade da zavrse zapad i sta vec treba da se uradi da bi se na stadionu mogli igrati evropski mecevi?

koliko uopste treba okvirno para za to?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...