Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

pa naravno da nekoga moraju, ali neko ne mora da bude nužno Fića

 

ja bih proverio dal možemo kod agrobanke da se zadužimo malo pod povoljnim uslovima (bez da vratimo) ;)

Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

pa naravno da nekoga moraju, ali neko ne mora da bude nužno Fića

 

ja bih proverio dal možemo kod agrobanke da se zadužimo malo pod povoljnim uslovima (bez da vratimo) ;)

Ma njih su gani vec upropastili bolje da se okrenemo postanskoj stedionici oni su pre par nedelja dali 4 milke kredit ganchesteru puni su love :happy:

Link to comment
16 minutes ago, BWA said:

To bi bio prvi potez uprave u sjenci.

Uzmemo 15 25 milona, vratimo 5 0,5, a za ostatak kupimo pivo, dobro za Teda vino, Fanta jeger, kiselu vodu, litar kafe, boks rotmansa, teleću čorbu, pečenje (pola prase pola jagnje), sjenički sir, pogaču ajvar (ljuti) ili šta već.

 

 

Link to comment

Posteno, preuzeo je odgovornost za lose rezulate, kaze da je shvatio gde je gresio. Nadam se da je tako, mlad je trener, nije glup, treba da stavi sujetu na stranu i da menja ono sto nije valjalo. 

 

Rece da je prelazni rok zavrsen dolaskom badnjaka, pod uslovom da ne bude odlazaka. Znaci sa prakticno istim timom ce pokusati da napravi bolji rezultat, videcemo kako ce to ici. 

 

Ima i jedna recenica koja mu je bezveze: kada vrednost igraca poraste preko budzeta kluba treba ga odmah prodati. Mislim ne daj boze da skoci na dva godisnja budzeta, to bi onda bio problem...  Ok, svima je jasno kako gmazovi iz uprave razmisljaju, ne mora bas i trener da im tercira na konferenciji...

Link to comment
10 hours ago, Ted said:

što se mene tiče samo jedan problem postoji, ne pijem pivo :D

 

dajte predloge, mesto, vreme i ja ću prvi da stignem (uz jedno ograničenje, kola se vode na suprugu, nemam dozvolu za upravljanje u inostranstvu pa ne mogu sam preko grane):)

 

meni je svejedno, dajte da se prebrojimo pa da vidimo gde možemo. ja predlažem "brdo piva" na bbrdu, danas sam se oždrao od rebaraca uz mutni paulaner. #samokažem ne reklamiram nikoga

Link to comment
1 hour ago, twisted said:

 

meni je svejedno, dajte da se prebrojimo pa da vidimo gde možemo. ja predlažem "brdo piva" na bbrdu, danas sam se oždrao od rebaraca uz mutni paulaner. #samokažem ne reklamiram nikoga

meni bbrdo savršeno odgovara, ja sam na julinom

 

ajde prebrojavanje

 

twisted - in

Ted - in

Link to comment

toeto, ted na julinom, meni firma u žarkovu, šimpr takođe radi u žarkovu , moceru, si i ti blizu? razvijamo baner Grobari Jug.

 

termin može radni dan?

Edited by twisted
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...