Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 hour ago, BWA said:

Dogovorite se ti i @Ted 

 

 

dužnost je da dami prepustimo čast

 

pa ako ona ne uzmogne krizni menadžment će odlučiti kako dalje

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

želeo bih da se zahvalim @MayDay na ovogodišnjem topiku. sezona je bila full partisans, liga evrope u našem maniru, cigane mlatili ko mače muškatlu, a daće bob i u sredu da se veselimo. prvenstvo je bilo smehotresno kao i prethodnih godina

 

 

nego ko će biti naš forumski barjaktar za narednu sezonu? jel ima predloga?

+1 hvala May

Link to comment

Finale Kupa je trebalo otkazati.

 

Da smo mi neki klub, sami bi to predložili.

Neka Vučić nastavi da širi koronu, kugu i kancer, mi nismo smeli da učestvujemo u tome.

Link to comment
1 hour ago, April said:

Finale Kupa je trebalo otkazati.

 

Da smo mi neki klub, sami bi to predložili.

Neka Vučić nastavi da širi koronu, kugu i kancer, mi nismo smeli da učestvujemo u tome.

eh, šta je sve trebalo od 7. maja na ovamo, pa nije.....da se drvimo sada

 

završilo bi se tako što bi mi predložili, druga strana odbila pa bi se računalo da se nismo pojavili i još bi završili sa nekom kaznom....kad je već do ovde došlo razumno je bilo da se igra bez publike.

 

mi možemo da ne učestvujemo tako što bi se isključili iz svega, što nije rešenje (bilo bi da možemo igrati neku drugu ligu). ali jeste grozno u Prokrustovoj postelji fss-a i Vučićeve Srbije.

Link to comment

PARTIZAN: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Marković, Natho, Asano - Sadik.

 

Klupa: Nemanja Stevanović, Lazar Pavlović, Vitas, Suma, Brežančić, Filip Stevanović i Matić.

Link to comment

Neopisivo mi žao što nam odlazi Pavlović.

Biće sjajan igrač. I veliki je Partizanovac.

Da nabode jednu glavom za oproštaj...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...