Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

jel se sećaš cece i lidije u minhenu 

to je jedan od jačih sportskih trenutaka

 

loža na olimpijskom stadionu, gdin i gđa bekenbauer, a do njih ceca i lidija, versaće korseti, sise ispadaju, svaka sa po 300 gr žutog oko vrata, a gđa rumenige se iskrivila da ih slučajno ne dodirne, kao da su gubave

 

Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel se sećaš cece i lidije u minhenu 

to je jedan od jačih sportskih trenutaka

 

loža na olimpijskom stadionu, gdin i gđa bekenbauer, a do njih ceca i lidija, versaće korseti, sise ispadaju, svaka sa po 300 gr žutog oko vrata, a gđa rumenige se iskrivila da ih slučajno ne dodirne, kao da su gubave

 

 

:laugh:

Link to comment

Pocivaj u miru legendo.
Kad sam prvi put bio na stadionu video sam nekog, da kazem cudnog lika, koji se klanja Omeru, a svi ga podrzavaju u tome. Posle je i meni postao simpatican. Secam se da se i u ledenoj hali klanjao Lomovseku.
Drzite se braco Grobari.
@SNARC svaka cast na podmlatku. Nek je ziv i zdrav.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

jel se sećaš cece i lidije u minhenu 

to je jedan od jačih sportskih trenutaka

 

loža na olimpijskom stadionu, gdin i gđa bekenbauer, a do njih ceca i lidija, versaće korseti, sise ispadaju, svaka sa po 300 gr žutog oko vrata, a gđa rumenige se iskrivila da ih slučajno ne dodirne, kao da su gubave

 

 

Nije sad vreme..ali imam jak flash na "Postala si tetka Svetlanaaaa" 😀

 

@San Epifanio Hvala najlepse..i tebi i ostalima. Nije to bas boljka koju zelis svom detetu ali eto :)

Link to comment
1 hour ago, San Epifanio said:

Pocivaj u miru legendo.
Kad sam prvi put bio na stadionu video sam nekog, da kazem cudnog lika, koji se klanja Omeru, a svi ga podrzavaju u tome. Posle je i meni postao simpatican.

 

Isto. 15-ti minut utakmice protiv nekog Osijeka recimo, atmosfera skoro pa pozorišna i odjednom: "Omereeeee.... Omereeee..."  Omerović mu otpozdravi negde oko 30-og minuta, pola tribine u delirijumu. Ja šesti osnovne, pojma nemam šta se dešava i ko je lik, a nemam koga da pitam jer sam jedini grobar u kući i jedini u razredu. Posle par meseci mi neki osmaci iz Belgijine kohorte objasnili.

 

Neka mu je laka crno-bela zemlja.

Link to comment

rip, majstore.

 

u februaru je umro i boro zeljug, cuveni partizanovac i opasan berberin iz kataniceve. 80 godina, lepa starost i jos lepsa mlados.

Link to comment

kako glup dan

 

prvo sam video ovo o miši, onda su počele da pristižu i ostale gluposti na traci. sad ka skrolujem po fb/tw obuzela me je neka tuga, kao da je otišao neko baš moj

 

odmori se u raju dobri mišo

:cry:

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, holden kolfild said:

rip, majstore.

 

u februaru je umro i boro zeljug, cuveni partizanovac i opasan berberin iz kataniceve. 80 godina, lepa starost i jos lepsa mlados.

 rip za nepoznatog posvecenog partizanovca. 

sad se setim oca, savinca,  kupovine starih novina, onih zagorelih secerlema, krosnji.. kao dete sam se osecao kao da idem na neko vazno mesto, hodocasce. neki ljudi koji se javljaju ocu i ja tu koji se isto nadrncim kao ovi stariji. 

Just now, kud u maglu Simoviću said:

kako glup dan

 

prvo sam video ovo o miši, onda su počele da pristižu i ostale gluposti na traci. sad ka skrolujem po fb/tw obuzela me je neka tuga, kao da je otišao neko baš moj

 

odmori se u raju dobri mišo

:cry:

 

 

 

isto danas. seta. ravnodusnost. misha me je podsetio na detinjstvo. koliko to blesavo izgledalo a nije

Link to comment
21 minutes ago, bradilko said:

 rip za nepoznatog posvecenog partizanovca. 

sad se setim oca, savinca,  kupovine starih novina, onih zagorelih secerlema, krosnji.. kao dete sam se osecao kao da idem na neko vazno mesto, hodocasce. neki ljudi koji se javljaju ocu i ja tu koji se isto nadrncim kao ovi stariji. 

isto danas. seta. ravnodusnost. misha me je podsetio na detinjstvo. koliko to blesavo izgledalo a nije

pa upravo to, tad kad sam saznao za boru, bio sam kod draganceta da se olindram, bila subota, kao jebena pijaca na sisanju, *car drzi banku o bori, ja najmladji, sledeci 20 godina vise. i taj prica anegdote, ja pospan, ne volim subotu bez nivelisanja alkohola od petka.

kad ono *car je boris beravs.

 

jos je to onaj vikend kad su nasi klinci poubijali sve u evroligi (ili kvalifikacije za, ne secam se)

 

a srce puno, hoce da pukne.

 

 

Edited by holden kolfild
Link to comment
9 hours ago, holden kolfild said:

rip, majstore.

 

u februaru je umro i boro zeljug, cuveni partizanovac i opasan berberin iz kataniceve. 80 godina, lepa starost i jos lepsa mlados.

 

:sad: :sad:

 

Moj matori je školski drugar sa Mocom Vukotićem. On ga je valjda upoznao sa Borom i posle se stalno kog njega šišao. Kada sam stasao za proceduru počeo je i mene da vodi, nije nam bilo mrsko da zapucamo tramvajem sa Novog Beograda do Slavija i onda još jednu stanicu trolom. Meni je kod Bore bio pravi mali raj, uramljene fotke, "Tempo" u izobilju i naravno razgovori prisutnih koji su bili apsolutno neprocenjivi. Borina supruga Beba mi je uvek izgledala kao gospođa preslikana iz starih američkih filmova, čak joj je i boja glasa bila takva. Živeo sam za svaku posetu tom salonu.

 

Jedino mi nije bilo jasno šta moj matori kao okoreli gan vidi u svemu tome ali prijateljstva ruše sve barijere.

Link to comment
16 hours ago, twisted said:

vazda je smrdeo, ali je osmeh uvek bio tu. jeste da sam ruke posle pozdrava prao 17 puta ali mi je uvek drago bilo da vidim tu maskotu našeg kluba. tvrdim da u našoj eri više neće biti niti jednog miše tumbasa. autentični once in a life time lik.  mogu da kažem mi ga je žao, nije ni bio mator, propao od lošeg života. živeo na brdu u bariču, teško se zbog gojaznosti i bola u kuku kretao, ali je budala mislio čim otvori oči samo na dve stvari: na partizan i na pivo. jebem ga smrdljiva baš, natera mi suzu danas. verovatno će biti sahranjen na baričkom groblju, pa kad se ovo završi, možemo da pošaljemo jednu PPP delegaciju da mu odnese cveće i zapali sveću.

 

Pre nekih 6 godina, ja pravio čamac u Moštanici, skompao se sa lokalcima i vode me oni da mi pokažu okolinu. 

Prva tačka za orijentaciju - ovo je kuća Miše Tumbasa!

Link to comment

stalno je dolazio na utakmice jugopetrola u kosutnjaku, sou je pravio...jednom smo na banjici gledali rukomet protiv grcke, bile su to neke kvalifikacije i sve vreme je dozivao grckog golmana, a ovaj nije ni izvalio i kaze misa ovaj me izgleda ne cuje...onda se okrenuo ka maticu i dozivao ga noske, noske, a matic ga pozdravi...sretao sam ga na dosta tih manjih utakmica...imao sam utisak da sve prati...bio sam i na obilic  bajern kad mu je elber dao dres...karta bila nestandarnog formata za to vreme, kartonska, bio mali tigar na terenu...a o partizanovim utakmicama da ne pricam...MISA TUMBAS

Link to comment

secam se, utakmica obilic - lucani, 98, prenos na tv. arkan na vrhuncu, obilic gazi redom. sve vreme utakmice jasno se cuje misa "arkaneeeee, gde su devize, arkaneeee". jedini koji je smeo da sprda arkana u facu. video sam ideju na tviteru da mu se na stadionu postavi spomenik, nesto poput onog koji ima slepi navijac valensije na mestalji. to bi bio pravi omaz najautenticnijem navijacu sa ovih prostora.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...