Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

lutovac je pretežno desno krilo, a buzdovan levo

što ivanović igra uopšte vrv zna najbolje vazura

doveo ga je neko od sadašnje ekipe koja vedri i oblači u klubu, ps hoće da ga zavaljaju

Link to comment
3 hours ago, BWA said:

u zestokoj konkurenciji najgori je urosevic. ne moze pogoditi svog igraca ni slucajno.

Ne može niko da bude gori od Buzdovana i Oževola. Mislim da nikad dva gora igrača nisu postojala u Partizanu. Čak Buzdovan mora da igra non-stop.

Link to comment

gledam utakmicu i šaljem drugaru koji je igrao fudbal nekad u prvoj ligi kao klinac još "ako ti ne bi mogao da igraš umesto ivanovića ubij me".. dva minuta posle toga lik sa arene ga hvali, kaže jedna od boljih partija ivanovića, odličan danas nešto u tom fazonu.. ja pošto sam popio 6,7 piva i ono toplo je kontam jbt možda sam se ja ogrešio o dečka, možda nisam dobro ispratio meč. dva minuta posle toga lik dobija crveni na 78 metara od našeg gola :mellow:

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Ne može niko da bude gori od Buzdovana i Oževola. Mislim da nikad dva gora igrača nisu postojala u Partizanu. Čak Buzdovan mora da igra non-stop.

preteruješ grandiozno. žestoka je konkurencija za najgoreg, a čisto sumnjam da su i jedan i drugi u užem izboru

 

mada kapiram da su nam trenutno najgori oni koji su tu, pošto smo ove druge nekako zaboravili i potisnuli kao lošu uspomenu. a ako bi sećanja počela da naviru (ali bolje ne), možda bi ovaj dvojac izgledao kao Mesi-Ronaldo

 

u svakom slučaju igru i rezultate sameravam pram onome što imamo, ne prema onome što bi želeli da imamo ili smo se nadali da ćemo imati (a zašto nemamo druga je i duga priča). ova ekipa, taman da ne stigne ni jedno pojačanje ima kapacitet da se bori za titulu u kurton linglong dingdong ligi. protivnike poput Inđije, Surdulice, Proletera, Mačve, TSC i ostalih veselnika i ova ekipa može da hendla bez većih problema. prošle sezone smo videli, u duelima sa tzv. evropskom Zvezdom, da je taj atribut naduvan i da se vrlo lako i brzo pređe destinacija evropski-srpski-provincijalni.

 

 

Link to comment

I, pussylipsova zandarmerijo, sta bi sa sa ovim huiganima, hlade li se negde po Kamenicama, Padinjacima, Pozarevcima? Ili mogu da pretrcavaju Njiva LinogLong oranice kad god im se prohte, a? Rade li pendreci, ili je ih ova vrucina i njih istopila, ne imali roda ni poroda dabogda...:fur:

 

edit

vidim na jednom on nasih pfk foruma da je sudija protivu velsana Ocenas.

 

Ize jesi na Nebesi

Da se sveti Ime Tvoje

I da Parizan raskanta 

Amatere iz Kamrija

Amin!

Edited by Њујоркер
Amin!
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...