Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 minute ago, ZokiAsov said:

 Savo busna kesa iz maksija. 

+100. A ne zna se ko je smešniji i beskorisniji od ovih klinaca. Stevanović, Lazar Pavlović i onaj Lakčević smešni k'o bioskop.

Link to comment

pa da sada kada je prvenstvo gotovo valja ispeglati statistiku, žex kaže da je panterima jesenas svirano više penala nego pfc-u za svih 6 godina uzastopnog uzimanja titule :ohmy:

Link to comment

Sramotan "penal". Sramotna igra FKP. Ovde nesto nije u redu. Celavi i Suma sve vreme indolentni i opstrukcija spostvene igre,, posebno celavi. Mali Stevanovic katastrofa sta igra.

 

Sve u svemu toliko za prolecnu sezonu, vidimo se na leto, ja posle Chelsea Tottenham zaista ne mogu ovo da gledam.

 

Da, osim par detalja - bravo za TSC, bilo bi sjajno da su svi timovi u Ligi takvi. Bice bolje.

 

Edit: I ne mogu vise da gledam ove menadzerske igrace za pranje love koji vredjaju inteligenciju kao sto je ovaj Matic - nema smisla vise...

Edited by mozzer
Link to comment

najbolje bi bilo ovakve penale ispucati pored gola....koje govno od lige, u odnosu na ovo aba liga je san snova

 

nisam siguran ni da cu pratiti ovo dalje, boli me dupe za ishod ovakve lige

Link to comment

Rešio da propustim gledanje ove smehotres lige, gde očigledno naši ne mogu da se motivišu i igraju preko kurtza jer se sve zna unapred. Ako njih ne motiviše fudbal u domaćoj ligi već samo evropa, zašto bih ih ja uopšte i gledao? 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...