Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

54 minutes ago, BlackGeorge said:

Da. Imam isto mišljenje i o KK. Trinkijeri treba da ostane.

 

Ako aludiraš na Ostoju (uprava), manje više slično kao i za ova vazuravučelić govna. Vučićev poltron koji nam neuspešno prodaje maglu preko medija. Borba preko "institucija" a ovamo ga preko istih j..e ko i kako stigne. Bokan, Čović...

 

Nekako mi se cini da je to povezano sa rezulatatima. Na kk topiku pisete iskljucivo o kosarci. Ne pominjete kosarkaskog Vazuru. Kao sto posle titule Marka Nikolica niste pisali o Vazuri no ste pisali koga bi valjalo dovesti da se napadne grupna faza LŠ.

 

Vazure su dovele i Trinkijerija i Sava, ali dobro neka bude da je trolujem i da su Vazure sns, a Trinki i Savo opozicija! :fantom:

Link to comment

Stalno govorim da bih bio profesor istorije. To mi je bio omiljeni predmet. Nije mi prošao dan bez istorije, čak i danas, naše ili svetske, mislim da sam naučio bar tri paralele srpske istorije: zvaničnu, nezvaničnu i tajnu. To, valjda, samo kod nas ima. Još neke delove otkrivam u poslednje vreme“, dopunio je Milošević, uz pojašnjene da ga više zanimaju društvene od prirodnih nauka.

 

 

jedan Bosanac tri istorije :fantom:

 

 

offtopic... javlja mocart da i Sumu produljujete

Edited by MiddleClass
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Savo potvrdio Sadika I Sumu i od juna.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

Quote

saglasili smo se oko svega, u narednim danima će će to učiniti i direktor i predsednik, a sam Sejduba je lično rekao da nema ništa protiv da ostane.

 

Ne bi se bas reklo da je zavrseno

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...