Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

8 hours ago, Redoran said:

Nešto na taktičkom planu svakako treba da se menja za ove utakmice u kojima naši fedajini simuliraju opsadu Carigrada i onda izgube utakmicu u finišu, jednim i jedinim šutem koji je protivnik uputio na gol. Mislim da nemamo resurse da ove srednjevekovne zidine drobimo jako i od samog početka. To dalje znači da bi trebalo malo poraditi na realizaciji jer je ista jeziva i takva je od početka sezone. Protivnik koji igra dupli blok isped svog kaznenog može da se dobije samo na visoku stopu realizacije ili na razvlačenje i probijanje tog bloka uz pomoć bekova i krilnih napadača. Ovo drugo procenite i sami koliko je realno, dakle opet se vraćamo na realizaciju. Kada dođe šansa, valja je iskoristiti jbg.

 

To je što se tiče taktike. Što se tiče strategije, tu ja ne bih ništa dir'o a strah me je da će Savo baš tu da počne nešto da petlja pod pritiskom rezultatske krize. Samo da se ne okrenemo nekom antifudbalu i ja zadovoljan. Uopšte me tangira da li ćemo u ligi biti drugi ili deseti, sve dok se nešto igra i dok imaš šta/koga da gledaš na terenu.

 

 

fizicka sprema ove sezone nije toliki problem. ne vidim zasto ekipa koja vrsi pritisak od 70. do 90. minuta, ne bi isto mogla da radi od 1. do 30.  npr. i fizicki je to lakse a i nemas pritisak vremena. imam utisak da bi im trebalo dati posebne bonuse za postignut gol u prvom poluvremenu :)

 

 

 

Link to comment

naravno da ce fkp igrati evropu.

da li preko kupa, ili prvenstva, nebitno je.

u evropu idu 3 prvoplasirana kluba, a ako je osvajac kupa 1 od ta 3, onda ide i cetvrtoplasirani.

nece tu biti problema.

Edited by BWA
Link to comment
17 hours ago, ZokiAsov said:

Svaka cast savou na derbiju i evropi, ali drugi uzastopni poraz u ksl-u, da se ne ljubimo... 

Ako je Kiza vinjak slobodan, nek dodje da resi mancester i alkmar

 

 

savo je trener na duge staze. radi predano, temeljno i najbitnije gleda dugoročno. ne bih ga menjao sve šesti da završimo.

Link to comment

ako zelimo nazad u rasulo menjacemo strucni stab.

 

na kraju cemo biti prvi, ako racunamo timove ciji bodovni saldo je u logickoj vezi sa kvalitetom igara :)

Edited by Ted
Link to comment
 
 
savo je trener na duge staze. radi predano, temeljno i najbitnije gleda dugoročno. ne bih ga menjao sve šesti da završimo.
+1

Ne kapiram ljude koji traže Savovu glavu. Lik očito radi dobro svoj posao, sve i da je pobedio juče jasno je stavljeno do znanja u prethodnih par kola da je titula odlučena. Tako da se zaista ne bih zamajavao sa trenerima koji će ubedljivo osvajati drugo mesto ili čak i prvo, a onda biti kanta u Evropi. Dovoljno je bilo kada smo Kizi dali otkaz i time otpisali proleće u evropi i narednu evropsku sezonu. Samo neka radi i neka nastavi da se pita za pojačanja.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Ne treba Cavu menjati, samo da se konačno dozove pameti, i odstrani poslednju beskorisnu glupu masu iz ekipe - Buzdovana. Osim što je beskoristan i ne zna da igra fudbal, i baksuz je, i kad god je makar na klupi, Partizan gubi.

Uspeo je da se otarasi Oževola čak, i ne znam šta je sad problem da i ovoga odstrani iz tima zauvek.

Link to comment

kakva crna smena, pa sad igramo najsolidniji fudbal jos od mateusa, a nemamo ni drulu ni vesta u timu. kao sto rekoh, samo tenkiste da trpamo kad god imamo priliku, u evropi da igramo napadacki kao i dosad, i sve super!

Link to comment

Šta ste svi skočili kao opareni, cijenim da se Zoki zajebavao.

Nemoj samo da neko pominje Rikarda i ostale poluigrače na poziciji stranaca iz prošle sezone ni u šali.

Link to comment

Naravno da sam se zajebavao. Puno poverenje u savoa, zasluzio ga je selekcijom letos, rezultatima u derbijima i u evropi. U KSL za sad toplo hladno, slozicete se da ne mozemo biti prezadovoljni porazima od vozdovca i mladosti, ali ko radi taj i gresi, ispravice se, treba vremena da se napravi sistem. Nisu ni ti porazi smak sveta, normalno je nekada izgubiti od autsajdera (dobro ako imas tenk onda nije), to je sastavni deo fudbala. Meni se cini da se problem neefikasnosti ipak mora resavati u zimskom prelaznom roku

Link to comment
Quote

Vučić je kazao da će ministar finansija Siniša Mali sutra ili prekosutra izneti podatke koje je predsednik obećao - koliko je para dato najvećim srpskim klubovima -

 

 

Mali izneo za Partizan -

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...