Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

15 minutes ago, Nikola77 said:

potpuno logičan stav navijača kluba za koje je najveći uspeh u istoriji zamalo pobeda od 0:0 nad realom, stoga nikada neću moći da shvatim koliko vama znači svaka pobeda nad zvezdom:)

 

 

 

Zamalo Realu jednom nismo dali 4 komada... ali i tih 3 - 0  im je bio jedan od najtežih poraza u Kupu šampiona.

Ali što bi ti to morao da znaš, najlakše je lupetati.

Hajde da nešto naučiš da ne ispadaš u društvu uvek kakav si sada ispao.

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

Zamalo Realu jednom nismo dali 4 komada... ali i tih 3 - 0  im je bio jedan od najtežih poraza u Kupu šampiona.

Ali što bi ti to morao da znaš, najlakše je lupetati.

Hajde da nešto naučiš da ne ispadaš u društvu uvek kakav si sada ispao.

 

 

 

Znaš ti odlično na šta sam mislio, sigurno ne na utakmicu čiji su savremenici ili na žalost pokojni ili u dubokoj starosti, nego na potonje generacije navijača kojima su se decenijama nakupljale sportske frustracije i kompleksi, pa im je (kao što i na ovom forumu to otvoreno priznaju) posle promašene šanse saše ilića protiv reala, najveći uspeh i radost pobeda nad zvezdom.

Link to comment
2 minutes ago, Nikola77 said:

Znaš ti odlično na šta sam mislio, sigurno ne na utakmicu čiji su savremenici ili na žalost pokojni ili u dubokoj starosti, nego na potonje generacije navijača kojima su se decenijama nakupljale sportske frustracije i kompleksi, pa im je (kao što i na ovom forumu to otvoreno priznaju) posle promašene šanse saše ilića protiv reala, najveći uspeh i radost pobeda nad zvezdom.

 

 

:laugh:

 

U jbt, kolika rečenica, a možda i ima nekog smisla.

Ti si baš izgoreo od juče.

Drži se.

Link to comment
11 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

:laugh:

 

U jbt, kolika rečenica, a možda i ima nekog smisla.

Ti si baš izgoreo od juče.

Drži se.

 

Klasičan GTR humor, podsmevaš se čoveku koji je u taj tekst uneo znoj, krv, suze i sve reči koje zna.

Link to comment
5 minutes ago, Mark Rothko said:

Ti si baš izgoreo od juče.

Drži se.

Najiskrenije, i posle 80-ak uživo odgledanih derbija sam poraz naravno da me i dalje iznervira (mada sa godinama to stanje posle utakmice sve kraće traje), ali ono zbog čega mnogo više pizdim poslednje dve godine su kukavička taktika milojevića i pičkasti stav igrača u derbijima. Sportski pozdrav:)

Link to comment
3 minutes ago, Nikola77 said:

Najiskrenije, i posle 80-ak uživo odgledanih derbija sam poraz naravno da me i dalje iznervira (mada sa godinama to stanje posle utakmice sve kraće traje), ali ono zbog čega mnogo više pizdim poslednje dve godine su kukavička taktika milojevića i pičkasti stav igrača u derbijima. Sportski pozdrav:)

 

Vidim da se mnogi zale na taj kukavicki pristup, ali da miloje nije tako izasao pukla bi petarda, budimo realni

Link to comment
5 hours ago, Nikola77 said:

Najiskrenije, i posle 80-ak uživo odgledanih derbija sam poraz naravno da me i dalje iznervira (mada sa godinama to stanje posle utakmice sve kraće traje), ali ono zbog čega mnogo više pizdim poslednje dve godine su kukavička taktika milojevića i pičkasti stav igrača u derbijima. Sportski pozdrav:)

Sigurno :)

Link to comment

Kasnije se pojavio. Tek od ove sezone. Kalaba od januara pršti...

 

Edit: ovo je odgovor rotku zašto nema filipa među 40 najtalentovanijih u evropi.

Post je u međuvremenu nestao. :mellow:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...