Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Njih bi stvarno trebalo da dobijemo bez vecih problema. Scekic i Zdjelar da prebiju Marina  i to je kraj price. Mislim umuvace oni neki gol iz penala ili nekog odbitka od tri igraca i stative, tipa vukanovic ako ga sef nazove. Ali nece im biti dovoljno

Link to comment
25 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Resenje za desnog beka na ovom rosteru je Lutovac.

 

 

 

Ovo bi bilo odlično rešenje, dobili bismo odličnog beka na duže staze. Možda je previše riskantno to odmah probati u LE, za domaćicu je da se to kombinuje. Miletić onda na staru poziciju umesto Ostoje.

 

Sudija je fino sudio i penal i crveni, ali potez utakmice je ipak blok koji je napravio Natku kod drugog gola kada je telom nadljudskim naporom zagradio njihovog igrača da pre dođe do lopte. Na snimku se to odlično vidi.

 

Moje nepopularno mišljenje za danas je da ni Asano juče nije bio toliko loš. Zamišljam tu nevidljivog Marka Jankovića koji se nešto guzi i trti, pada, mulja. Najvažnije je da Japanac ulazi u šanse, da se navikne na Natkova proigavanja, bio je opasan po gol, srediće se i realizacija, kao i kod Sadika, biće to sve OK. 

Glavni problem nam je juče bio igra bekova. Kada imaš igrača više, prva i osnovna stvar je da ti se bekovi pomere skroz napred, a to Ćela ne može ispratiti u toj meri - niti je opasan u napadu, niti je delotvoran u odbrani, a i opasno je ostaviti Ostoju samog pozadi. Nema centaršuta sa njegove strane, ulazi u sredinu i više je u protivničkom šesnaestercu, gde realno samo smeta kada nema prekida.

I bod je dobar za koeficijent i srpski fudbal hehe, a i Vazura se opario 200 hiljada (jel toliko beše bod u LE).

Idemo u Astanu po pobedu pa onda dvomeč sa starim mušterijama, a svi vrlo dobro znamo da je Mančester selo i da je Natko bolji od Pogbe.

Link to comment
51 minutes ago, April said:

Protiv precenjene komšinice bi mogli da odmorimo najbolje.

 

Neka odmaraju Tošić, Asano i Miletić.

 

47 minutes ago, ZokiAsov said:

Njih bi stvarno trebalo da dobijemo bez vecih problema. Scekic i Zdjelar da prebiju Marina  i to je kraj price. Mislim umuvace oni neki gol iz penala ili nekog odbitka od tri igraca i stative, tipa vukanovic ako ga sef nazove. Ali nece im biti dovoljno

auu kolki optimizam. tosic neka odmara i ubuduce. sa lazarom sa jedne i asanom sa druge dobili smo brz prodor ali treba neki bolji spic. sadik mi nesto nije kompatibilan sa njima iako se trudi. a sa natkom smo dobili odlican kompjuter na sredini. sjajan igrac i i u 32. godini se lozi kao da je u partizanu poceo karijeru ( kako je potrcao da zgrabi loptu iz mreze). 

al imamo neke vezare, pas normalan ne znaju da daju ili pikaju loptu i onda kao od drveta da se odbije bez ikakvog osecanja. sinoc sam se strasno namucio. nisam vristao mnogo ali jednostavno se umorio od utakmice. jos kad snimaju tribine vidim neke punoletne. otkud oni na tribinama? 

bolje je kad smo kaznjeni. nema huligana i lepse izgleda kad se deca dernjaju spontano. bila i makedonska zastava, pa fk rudar.. mnogo lepo.

a igracemo bunker, oni ce parkirati avtobus.

nece biti golova

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

a svi vrlo dobro znamo da je Mančester selo i da je Natko bolji od Pogbe.

 

takoebre! tovari bre! 

 

al ostaje ona narodna: de si krenuo sa golo dupe na vruć k...

Link to comment
3 minutes ago, twisted said:

 

al ostaje ona narodna: de si krenuo sa golo dupe na vruć k...

 

 

 

... kauč?

 

 

9 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Koliko je ovo prejako:laugh:

 

 

 

Spoiler

gvDA1kt.jpg?1

 

Link to comment

Vrtim sa ortakom malopre, Asano je fulao ono glavom u prvom, jednu glavom u drugom sa 6m kad je mozda trebalo da pusti loptu crnji, jednom kad je izasao sam ispred gola pa mu odbarnio golman a celavi Miletic hteo zbog toga da ga bije (lol). Sadik je fulao par poluprilika i jednu cistu u stativu koja se kasnije na svu srecu pretvorila u gol. Lazar je imao onaj lob, cinilo se da je dobro primio loptu, u stvari nije, mogao je bolje a ni sam nije bio siguran sta ce. Suma bio sam ko duh na ivici 16 i sutirao pored gola.

 

To je 6 potencijalnih golova bre, alo.

Link to comment
20 minutes ago, BWA said:

vrati se ringlo ninkovicu.

on nam je sad najapotrebiniji


nego jel ima koji od cforova što smo ih onomad zavaljivali benfiki na kilo, a da se nije snašao?

 

može i dijara kako vidim bez kluba je

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...