Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

 

7 hours ago, SNARC said:

..Tipski napad Moldea je utrcavanje bekova na bocnu ivicu sesnaesterca, ubacivanje po zemlji i rotacija kratkih pasova dok ne naprave visak za onoga ko ima cistu liniju za sut..nesto kao u kosarci. Iz faze odbrane, niotkuda, stvori se njih 50 ispred gola. 

otprilike definicija modernog fudbala, tj onoga cemu bi mi trebali da tezimo. upravo zbog ovoga uopste nisam optimista pred revans - mnogo sporo igramo :(

 

3 hours ago, theanswer said:

Zasto si stavio japanca u isti kos sa ovom dvojicom?

+1 za stavljanje japanca u isti kos - ocajno je izgledao posle prve protiv turaka.

 

inace, suma, japanac i novi vasington samo zauzimaju mesta nasim klincima - ono malo sto je igrao lazar pavlovic i lakcevic - pre bi njima davao sansu do doticnima - stevanovic je racunam vec izborio svoje mesto.

 

na kraju, samo da primetim da je zdjelar zapoceo akcije kod oba gola. tosic isto ucestvovao u obe, ali izuzev toga - 1 od najgorih na terenu, bukvalno svaku loptu je vracao nazad, za razliko u izraelca cija je maltene svaka kretnja/pas isla napred.

 

e da - mislim da smo se zajebali s odlaganjem vikend meca posto je bila dobra sansa da se isprobaju neke druge kombinacije. prosto me cudi da se niko u evropi dosad nije ukazao na ovu sabansku praksu blizanaca koja je pre svega krajnje nefer prema protivnicima.

Link to comment

Jebote sta se sve nece ovde procitati, pocev od zurnalovsko sportskih kuknjav na to da stranci uzimaju leba nasoj deci pa sve do toga da neko u Evropi treba da ukaze UEFA da mi odlazemo utakmice i da nam naloze da igramo jer nije fer? Sta znam evo Molde odigrao 18 utakmica u svom prvenstvu. Mozda je njima trebala UEFA da skrati ili da nama nalozi da odigramo toliko. Krajnje je nefer da oni budu toliko uigraniji od nas...

Link to comment
5 hours ago, gone fishing said:

mislim da je posle ove izjave cave jasno kakvu igru možemo očekivati u revanšu, svi u odbranu i da se molimo da nekako mreže miruju u norveškoj

- ali kakav je to zaokret u odnosu na pre samo 10 dana kakda je izjavljivao kako pfc čak i da hoće ne ume da se brani, da bi ga partije sadika, oževola i jakuze uverile da pfc ne zna da napada, nakon što je lažnu sliku stvorila prva tekma sa kurdima :happy:

 

znaci nije cudan samo meni, taj lik mnogo voli da zbunjuje na kzs 1/1

ako je bilo karaktera onda to nije bilo u turskoj, no sinoc, drugo poluvreme.Partizan je apsolutno sposoban da napadne, nadam se da nece cuvati 0:0, ako prodje igra ce jos napredovati, sigurno prolece

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Jebote sta se sve nece ovde procitati, pocev od zurnalovsko sportskih kuknjav na to da stranci uzimaju leba nasoj deci pa sve do toga da neko u Evropi treba da ukaze UEFA da mi odlazemo utakmice i da nam naloze da igramo jer nije fer? Sta znam evo Molde odigrao 18 utakmica u svom prvenstvu. Mozda je njima trebala UEFA da skrati ili da nama nalozi da odigramo toliko. Krajnje je nefer da oni budu toliko uigraniji od nas...

 

Mislio je da nije fer prema ostalim linglongasima, ali se meni iskreno jebe za njih. 

Link to comment
2 hours ago, Nebojsa said:

 

 

 

+1 za stavljanje japanca u isti kos - ocajno je izgledao posle prve protiv turaka.

 

inace, suma, japanac i novi vasington samo zauzimaju mesta nasim klincima - ono malo sto je igrao lazar pavlovic i lakcevic - pre bi njima davao sansu do doticnima - stevanovic je racunam vec izborio svoje mesto.

 

na kraju, samo da primetim da je zdjelar zapoceo akcije kod oba gola. tosic isto ucestvovao u obe, ali izuzev toga - 1 od najgorih na terenu, bukvalno svaku loptu je vracao nazad, za razliko u izraelca cija je maltene svaka kretnja/pas isla napred.

 

e da - mislim da smo se zajebali s odlaganjem vikend meca posto je bila dobra sansa da se isprobaju neke druge kombinacije. prosto me cudi da se niko u evropi dosad nije ukazao na ovu sabansku praksu blizanaca koja je pre svega krajnje nefer prema protivnicima.

 

Nije uopšte izgledao očajno. U Kruševcu je recimo namestio mrtvu šansu Ožegoviću koji je promašio čitav fudbal, nešto slično kao i sad kad su se on i Tošić sudarili i promašili obojica. Ne može se igrati ozbiljno takmičenje sa svim klincima niti treba gurnuti 5 klinaca tinejdžera u prvi tim da giljaju po 90 minuta, pogotovo ne zajedno. Imaće sasvim solidnu šansu klinci da se iskažu u domaćem prvenstvu ako uđemo u LE. A zašto da ne, biće minuta za njih i u Evropi ko što je Stevanović imao juče. 

Link to comment

Prve kvote za Molde

 

1 2.20 X 3.40 2 3.10

 

Dan posle - mislim da su nam sanse drasticno vece sa Nathom... bez njega tesko...

Edited by mozzer
Link to comment
24 minutes ago, mozzer said:

Prve kvote za Molde

 

1 2.20 X 3.40 2 3.10

 

Dan posle - mislim da su nam sanse drasticno vece sa Nathom... bez njega tesko...

klasična navlaka. zalete se ljudi na keca, i puf 1:2

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...