Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Just now, kud u maglu Simoviću said:

jel oni igraju na plastici?

 

Ma da. Bice oni bolji doma, al valjda cemo i mi odigrati bolju utakmicu.

 

Natko je klasa, iako izgleda kao da ima 40 godina. Mozda bi valjalo probati sa Sejom kao laznom devetkom.

Link to comment

mislim da igraju. povukli se misle napašće nas na terenu koji nam je stran sa svih strana. trener mo očigledno misli da su mnogo brži i da će nas samelju kod kuće. drugačije nemam ideju zašto su se povukli u bunker. 

 

elem očigledno nam je fizička sprema postala jača strana od kako je savo došao (jel to najuren stari kondicioni?)

Link to comment

sad gledam golove i čini mi se da ne bi primili da je igrao Ostojić. Vujačić je, sa sve rukama na leđima, ovog lika pustio da šutira tako reći neometan

 

pobednički gol, ne zna se ko je bio bolji, fenomenalno dodavanje Asana koji je leđima okrenut golu, odlična reakcija Uroševića i realizacija Tošića

 

Bambiju se pišu asistencija i gol

 

 

Link to comment

Ovaj Natko je odmah pokazao da je odličan igrač. Kao i obično, Oževolina najgori na terenu i okolini, ne može loptu da pogodi.

Nadam se da će već sutra da ode bilo gde. Da je igrao Natko od početka, uvalili bi im još par komada.

Urošević opet dobar.

Link to comment

Džaba što Natko promeni stranu super, pogodi Miletića u trepavicu kad ovaj ne može da lupi šta će onda sa loptom

 

Tošić kad se zavuče u sredinu još i može da odigra neki pas nešto, kad je na strani, totalno je beskoristan

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...