Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Javicemo Savi da nije u pravu i da je zapravo Molde ostecen i da je bolje da cuti. Takodje, javicemo mu i da, sa ovim krajnje ogranicenim igrackim sklepanim kadrom, igra vise u prostoru i da lopta cirkulise brze i na kontre protiv prvoplasiranog tima norveske lige (a i to smo imali mnogo srece sto smo njih izvukli jer bi nas neki Torino ili Spartak Moskva rutinirali). Hvala!

 

I Hvala Predsedniku naravno, da napomenem, za Autoput i stubove srBstva bre!

 

:s_w:

 

Edit:

 

@gone fishing Super kadar!

Edited by mozzer
Link to comment
8 hours ago, Tresko said:

Ovaj Natko je odmah pokazao da je odličan igrač. Kao i obično, Oževolina najgori na terenu i okolini, ne može loptu da pogodi.

Nadam se da će već sutra da ode bilo gde. Da je igrao Natko od početka, uvalili bi im još par komada.

Urošević opet dobar.

 

8 hours ago, Azdaja said:

Ćelavom nije lako na njegovoj strani uvek neki brzi. 

Al od one povrede, rade mu šta hoće. 

 

Ja bih izveo sve isto samo Japanca u špicu mesto Sadika I da stiscu koliko mogu. Ovi sa organizacijom katastrofalni kad su pod pritiskom. 

 

 

natko može da igra, ali umesto koga? umesto zdjelara, nikako, zdjelar igra sve bolje. umesto šćekića, jbg cgrac zaista donekle kvari igru protivnika, umesto sume, pa to je kontraproduktivno. mislim da savi to neće biti laka odluka. 

 

savo je još od finala kupa za mene za strategiju i postavku utakmice - majstor, kome se nema potrebe mešati u poso. ako je on mislio da je mw51-sadiq dobra izmena, onda je to tako. ja ne znam koju je pa drugu opciju imao na stolu?

relativno neozbiljno jaguara stavljati samog u špicu, pa nije on taj tip igrača.

 

svakako će biti interesantno videti startnih 11 za 7 dana. asano će očigledno samo 45 minuta odigrati, natka bih voleo da vidim makar 45 ako ne celu utakmicu. ostojiću vrati se sve ti je oprošteno za tri života.

Link to comment

 

 

Ovde Aris sigurno nije zasluzio da izgubi sa 3:0. Tipski napad Moldea je utrcavanje bekova na bocnu ivicu sesnaesterca, ubacivanje po zemlji i rotacija kratkih pasova dok ne naprave visak za onoga ko ima cistu liniju za sut..nesto kao u kosarci. Iz faze odbrane, niotkuda, stvori se njih 50 ispred gola. 

 

Aris je zasluzio da ih istambura da ne znaju gde se nalaze. 

Ne znam koliko brat zidov i brat Takuma mogu da izdrze ali ove bi valjalo napasti visokim presingom..Ozegovic ne zna ali moze da trci bar i pritisne njihovu zadnju liniju, zajedno sa jos par brzih igraca (Suma i Stevanovic) i da im tako unesemo haos. 

 

Nasi ce odavde otici sa 30+ na mogucu jednocifrenu temperaturu gore..valjda neko i na to misli.

 

 

Link to comment

Ne misli niko na to, uzdamo se u dobre prilike. 

 

S obzirom na sve, dobro je. 2:1 sa ovakvom igrom, imamo čemu da se nadamo. 

 

Siguran sam da će sve biti bolje tamo, plus imamo sedam dana da se sve sitne povrede saniraju i uvede Iniesta u igru još više. 

Link to comment



 
 
natko može da igra, ali umesto koga? umesto zdjelara, nikako, zdjelar igra sve bolje. umesto šćekića, jbg cgrac zaista donekle kvari igru protivnika, umesto sume, pa to je kontraproduktivno. mislim da savi to neće biti laka odluka. 


Baš sam na to mislio kad sam izrazio skepsu glede nove kupovine. Drago mi je da se tako dobro pokazao, ali mi sad imamo 4 igrača koji spajaju sa golom, a nemamo špica.
Desno duva, Vujačić spor... nije teško namestiti igru protiv nas.

Onda bolje da ih napadnemo tamo, pa kom obojci, tom i džeri

Sent from fav toy

Link to comment
Quote

"Ova ekipa ima karakter. Mnogo puta u prethodnih pet meseci smo ga pokazali, samo što to nije bilo prepoznato u javnosti. I danas smo uspeli. Svi očekuju od Partizana spektakularnu igru, kao protiv Malatije u prvom meču, ali meni je draža ona u Turskoj, jer je tamo trebalo pokazati veći karakter.

mislim da je posle ove izjave cave jasno kakvu igru možemo očekivati u revanšu, svi u odbranu i da se molimo da nekako mreže miruju u norveškoj

- ali kakav je to zaokret u odnosu na pre samo 10 dana kakda je izjavljivao kako pfc čak i da hoće ne ume da se brani, da bi ga partije sadika, oževola i jakuze uverile da pfc ne zna da napada, nakon što je lažnu sliku stvorila prva tekma sa kurdima :happy:

Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

Zasto si stavio japanca u isti kos sa ovom dvojicom?

zato što su i kurdi a i napredak pokazali kako se lako isti neutrališe i da nije leo pa da sam sebi stvori šansu

 

edit

uz ogradu da je možda to zbog povrede lista, eto ostaje ta mala nada, sve u svemu jakuza iz prvog meča i onih koji su sledili nebo i zemlja, možda jer je odigrao na svežinu, a nadam se da nisu toliko ludi da mu vade mast sada kada je sezona već počela i kada se igraju odlučujuće tekme...

Edited by gone fishing
Link to comment
21 minutes ago, gone fishing said:

zato što su i kurdi a i napredak pokazali kako se lako isti neutrališe i da nije leo pa da sam sebi stvori šansu

 

edit

uz ogradu da je možda to zbog povrede lista, eto ostaje ta mala nada, sve u svemu jakuza iz prvog meča i onih koji su sledili nebo i zemlja, možda jer je odigrao na svežinu, a nadam se da nisu toliko ludi da mu vade mast sada kada je sezona već počela i kada se igraju odlučujuće tekme...

 

Daj nemoj zajebavati. 

Link to comment

Japanac nije ofanzivni vezni, niti spic. Decko je krilo, niti se od njega očekuje da nesto posebno sam kreira, niti je zbog toga doveden (valjda)

U bundesu sto sam ga gledao, rekao bih da je otprilike Lazar Marković pozicija i uloga u timu.

Ne Leo ili Moreira.

Link to comment

Vidiš moj je utisak da je on primarno špic što je i rekao na konferenciji za štampu po dolasku. Ali ne pravi pitanje i igra gde mu se kaže. 

U Japanu kad je dominirao i ubedio Wengera da investira u njega igrao je kao napadač - centralni. 

 

 

Slažem se da je od onog starta sa Malatijom opao ali to je i bilo za očekivati s obzirom na pauzu. 

Opet onaj pas za Uroševića juče od bambusa ne bi videli još što godina a mali Fića bi verovatno okrenuo na drugu stranu ili izgubio loptu zbog Fizikalije 

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Vidiš moj je utisak da je on primarno špic što je i rekao na konferenciji za štampu po dolasku. Ali ne pravi pitanje i igra gde mu se kaže. 

U Japanu kad je dominirao i ubedio Wengera da investira u njega igrao je kao napadač - centralni. 

 

 

Slažem se da je od onog starta sa Malatijom opao ali to je i bilo za očekivati s obzirom na pauzu. 

Opet onaj pas za Uroševića juče od bambusa ne bi videli još što godina a mali Fića bi verovatno okrenuo na drugu stranu ili izgubio loptu zbog Fizikalije 

Genijalan.

Link to comment

Nenad Lukić iz Topole je pristojan igrač, prošao Partizanovu školu. Igrao nešto kratko u Bugarskoj, i za razne linglongere. Dao je za Inđiju 22 komada prošle sezone u PSL, pokupila ga Topola. Voši je zabio dva komada van 16. Ima dobar šut, ume da se zagradi, jak je na nogama, 27 godina. Nekako mi je čudno što nije bolju karijeru napravio, mada sam skeptičan da bi za evro utakmice bio dobar. U našoj ligi je i matori Drinčić ozbiljan fudbaler. Svakako u nekom ozbiljnom Partizanu  dobra bekap opcija.

 

Sudija je Viktor Kašai, a ne Kasai.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...