Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Klinci na stadionu večeras pobedili. Kakve je samo ovacije u uvodnim minutima dobio Vujačić kada je ispucao jednu loptu posle inicijative Moldea, verovatno takve nije doživeo nikada u dosadašnjoj karijeri, a teško da će i u budućoj. Tuga posle primljenog gola, slavlje posle naših golova, "sudija lopove" na kraju, nijedne sekunde podrška nije stala. Sjajna atmosfera, a klinci će sigurno dobro pamtiti sve.

Neočekivano napravljen fenomenalan marketinški potez, naravno slučajno jer tako nešto nikome u klubu ne bi palo na um da nije bilo kazne i preporuke iz UEFA za decu iz škola fudbala.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Šta je sa tim gigićem? Nije valjda gori od sadika i fire? Daj makar proju dok ne kupimo kolač.

 

Kako da ne. Ted mi nabacio Državni posao i sad da moram nešto da radim. Briši taj post.

Link to comment

Bibrasove lopte kompjuterski precizne. Nevidjen pregled igre. Da je ostao Suma, njegovim ulaskom bi mogao mnogo toga da uradi, ali Cavo je napravio pogrešnu izmenu.

Link to comment

najjače je bilo "sudija lopove"

 

 

e

falilo je samo "vučiću pederu"

da je i to bilo, ne bi mi bilo žao i da ispadnemo

 

kreten bi sutra imao kzš

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
33 minutes ago, MocaVukotic said:

Koliko serete sa tom izmenom sadik-ozegovic... Morao je da menja sadika, covek izgleda kao bambi na ledu, nula jedna neopevana, druga je stvar sto nema izbora pa moze samo ozegovica da uvede... Morao je da izbaci taj stalak za infuziju, decko moze da da gol samo onako kao protiv malatiye, sa tri metra u praznu mrezu. Morao je nesto da ucini, da proba nesto sa tim sto ima na klupi, ja bih napravio istu izmenu. Problem je sto nemamo dobrog spica u ekipi

Sadik je za Oževolinu Gerd Miler jebote. Bolje bi bilo ako je već hteo da izvede Sadika da ne uvede nikog ili da uvede bilo koga drugog sa klupe, samo ne volinu koja nije u stanu da pogodi loptu nogom, i non stop pada i leži.

 

Link to comment

"Sudija Vučiću" bi bilo 2 u 1 pakovanje.

 

Pošto smo mi Partizan, ove sezone postavljamo nove standarde tako što ćemo lepo da igramo bez napadača. Sreća pa su napravili kombinu da Pavlović ostane do kraja sezone inače bi Vujačić bio startni štoper a to bi već bilo malkice previše.

 

Čerkez obećava ali mora da skonta da se od dodavanja ćelavom na desnoj strani, makar bili u pitanju milimetarski precizni lobovi, nećemo previše ovajditi. Bolje da pokuša da nekom dugom loptom izbaci Fiću ili Samuraja na levom krilu.

 

Uroševića je zamenio kvalitetniji brat blizanac na poluvremenu protiv Malatje. Nema drugog objašnjenja.

 

Ožegović više na travi nego na nogama, ozbiljno mislim da bi tako ispalo kada bi neko precizno izmerio.

 

Brat Sadik sa telefonom na ogradi je verovatno najjači momenat večeri.

 

Link to comment

Prođemo Molde i drugu utakmicu u kazni igramo u grupnoj fazi LE, dođe 10000 klinaca i naprave još luđu atmosferu od ovoga večeras.

 

E tako.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Mark Rothko said:

Prođemo Molde i drugu utakmicu u kazni igramo u grupnoj fazi LE, dođe 10000 klinaca i naprave još luđu atmosferu od ovoga večeras.

 

E tako.

 

 

 

 

 

Inače, Hajduk ima celu jednu dečju tribinu, krajnji istok, uz jug. Divna praksa. 

Link to comment

Ne znam kako smo pobedili. Jedna od najčudnijih utakmica ikada.

U svakom slučaju, idemo dalje, tamo će biti još lakše, koliko god to sad trenutno sumanuto zvučalo.

Link to comment

Sto je Savo onoliko kukao na sudiju? Imao je Kasai par sitnih previda ali uglavnom u procenama nebitnih faulova na sredini terena. Jos je Savo dobio zuti nakon jednog od bar 5-6 pokusaja Ozegovica da isfolira faul i zajebe sudiju, posle cega ga ovaj vise nije jebavao za suvu sljivu jer je video s kim ima posla. Zapravo je najveca greska Kasaija to sto je prevideo divljacki start Vujacica u sesnaestercu Partizana za koji je komotno mogao da svira penal i iskljuci budalu koja je izula (i povredila) coveka nakon sto je ovaj vec odlozio loptu.

 

Mislim da prolazite ovo, mislio sam suprotno dok niste dali drugi ali ovako ovi moraju da napadnu a trebalo bi iz tranzicije da mozete da iskoristite to sto jako slabo markiraju bokove po kojima ste vi dosta jaki. Molde je u picku materinu zajebana ekipa, nisam ih gledao protiv Cuke a pretpostavljam da je onaj fijasko u Grckoj pre bio  posledica lose psiholoske pripreme igraca nakon ubedljive pobede kuci nego slabosti tima. Sreca je da su izgubili snagu nekih petnaestak minuta pre kraja zbog visoke temperature. Ovo leto je kurac od ovce cak i u Oslu, juce je najvisa dnevna bila 11 stepeni, mogu samo da zamislim kako je hladno gore severnije. Uopste ne izgledaju Bog zna sta igracki ali su automatizovani do perfekcije, kao i vecina skandinavskih ekipa, trce pametno i tesko je dobiti duel protiv njih. Milosevic je izjavio da je Partizan igrao lose ali mislim da dosta toga otpada na to da su ovi skroz drugi par cipela od Malatije koja igra otvoren i lezeran fudbal i da su igraci Partizana bili prilicno iznenadjeni cvrstinom i kompaktnoscu Moldea. Partizan je, naravno, tehnicki superiorniji i kvalitetniji tim, Savo mora da nadje nacin da se vise igra u prostoru i da lopta cirkulise brze. Jedna dobra kontra bi trebalo da zavrsi posao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...