Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Zdjelar ne zna da doda. 

 

Kakav smo pacerski gol primili. Takav primamo od pocetka sezone. Kalaba se kocka i ispada a Celavi vecito na krivoj nozi.

Link to comment

gol koji smo primili ide na dusu Scekicu. samo jedan jednostavan pas ka Mileticu bio je dovoljan da udjemo u izglednu sansu, umesto toga on dodaje u noge protivniku i otvara kontru koja se zavrsava golom u nasoj mrezi

Link to comment
Just now, Ted said:

gol koji smo primili ide na dusu Scekicu. samo jedan jednostavan pas ka Mileticu bio je dovoljan da udjemo u izglednu sansu, umesto toga on dodaje u noge protivniku i otvara kontru koja se zavrsava golom u nasoj mrezi

 

Odbranili smo se tu. Posle je mali Stevanovic trazio Sadika dugom loptom.

Link to comment

Ovde nešto nije u redu.

 

Izgleda da su teren prenatopili vodom pa igrači imaju nekontrolisane pokrete.

 

Neće ovde biti normalne igre ni u drugom poluvremenu.

Ko se bolje snađe na klizalištu - pobediće.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Meni kad je drug pricao o Sadiku mislio sam da se saljivo zajebava, ali ovo je gore nego sto sam ikada mogao zamisliti.

Covek definitivno meni ne bi igrao ni za skolski tim.

 

Bice valjda bolje u drugo posle izmena.

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Iskreno, to mi je više zajebao Miletić koji je proleteo po burek

 

 

Ma jeste ali onda ovaj dotrčava brže-bolje međ dva Moldavcatm i stavlja ruke na leđa, tek da zagarantuje da im neće ama baš nimalo zasmetati. Kada ti štoper tako rezonuje možeš samo da plačeš.

 

Dobra strana je što drugo poluvreme ne može da bude gore od prvog. Treba nam Samuraj, ovi ostavljaju dovoljno prostora.

Link to comment
41 minutes ago, Azdaja said:

Zoki za sad rastrzano, graja dečja na sve strane. Klizav teren ne znam kako samo ali i naši I njihovi kao bambiji. 

Nas bambi ne postoji. 

Hvala matori. Izgleda da smo prilicno ocajni a pre dve nedelje protiv turaka smo bili prelepi. Bice bolje u drugom 

Link to comment

loš fudbal. dva protivnika koja bi da igraju napadački, ali im baš ne ide najbolje.

 

ne znam šta je sa podlogom, ali nešto nije u redu. igrači se ne ponašaju prirodno, nemaju normalne reakcije, ni mi ni oni

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...