Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 minute ago, BWA said:

da je ovaj mali stevanovic kojim slucajem u zvezdi, vec bi bio proglasen za najveceg talenta na planeti zemlji.

ovako, suvoparne konstatacije u stilu "dva gola stevanovica u drugom poluvremenu"

na stranu sto su ga poslije  velsana sendvicari prekrstili u filipa stojkovica.

 

da, prosto neverovatno. taj dečak tek 25.septembra puni 17 godina.

Link to comment

 

 

 

Inače, neki portali pišu da je Pavlović pred potpisom za Lacio i da će se to sutra ozvaničiti. Navodno su ponudili 5,5 miliona bez naknadnih procenata i ovi naši su to prihvatili. Zvonimir Vukić ga zastupa i kaže da je bilo i većih ponuda (Seltik 7 miliona), nekih iz Engleske koje je stopirala radna dozvola, neki nemački klubovi, Benfika, ali da je ova bila najpovoljnija za klub i igrača. Po ugovoru Kalaba bi ostao u Partizanu do kraja ove sezone na pozajmici i potom prešao u Lacio.

Link to comment

Malatija videće se do kraja sezone, neće biti naivan takmac ni velikima u Turskoj ligi. 

 

Znam da Savo neće da se žali, al mogao bi da iskuka nekog igrača na sredini, strepim da se nešto ne desi Śćeka-Zdjela kombu. Duga je sezona. 

Link to comment

Ceka se Molde, da vidimo dal cemo da ih rasturimo ili samo pobedimo i izbacimo. Ako rasturimo nema potrebe za pojacanjima, mocni smo. Ako samo pobedimo bice pojacanja, da bi naredne protivnike rasturali.

Link to comment
7 hours ago, BlackGeorge said:

demantovao gmazura to (sport.žurnal valjda).

Prodat je ima sna svim portalima za 5.5M i ostaje kod nas do kraja sezone.

 

Malatija bas los tim...

 

Pojacanja nam ne trebaju uprkos zaradi od 10M od prodatih igraca....

 

I da, Stevanovic mogu samo da zamislim sta bi bilo da igra za FKCZ... kakva bolest... inace provereno da je Strajnic zvezdash koga zanima....

 

Najbolji smo

Link to comment

da je Stevanovic u Czv bio bi prodat pre no sto kroči na teren....koliko sam shvatio to je poslovna politika dr. Terze

Edited by Ted
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

da je Stevanovic u Czv bio bi prodat pre no sto kroči na teren....koliko sam shvatio to je poslovna politika dr. Terze

:) (i onaj poslednji post sa Treskom i Pesukicem je genijalan :))

 

Kvota na keca u Bgd u Cetvrtak oko 1.65-1.70....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...