Jump to content
IGNORED

Ronald Garos 2019


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Arkadija

    128

  • Jumanji

    113

  • renne

    101

Top Posters In This Topic

Posted Images



Pa ne mogu baš svi oni u Novakov deo žreba.
 
Zaboravili smo Delpa. On sigurno ide na Novaka. [emoji23]


Da, da i Delpo hahah
Pa ne mogu svi naravno, koliko se ono meceva igra na GS..7?
E pa oni ce medju sobom da se takmice pa ko bude bolji izlazi Novaku na megdan, ali u svakom slucaju bice u njegovom delu.
Ma ja samo onog kretena Ozija cekam..bice garant!

Ide Britancima na noge, i nek mu je bog na pomoci, oni su uvek spletkarili i kinjili ga na konferencijama i po stampi...kako besno baca loptice ka publici, maltretira ballboyeve, za coaching...itd,itd.... a krenuce nova hajka s obzirom na to da je famozni Kremonde Brit, da slede neki izbori medju igracima (ne secam se tacno za sta) bas na W...i tako.
Ali navikao je Novak na to.

A sto se tice jucerasnjih zakulisanih radnji, posle Barbare, evo i Kurijera

Link to comment
  Ko je to?

 

Ufff tesko to bas ukratko objasniti. 

Kris Kremonde je Britanac, trenutni direktor ATP tura, kome istice drugi mandat krajem godine, a igraci na celu sa Novakom (on je predsednik Saveta igraca) zele njegovu smenu, tj izglasali su je vec, jer se bore, zele kako god (bar vecina njih) da se novci na turnirima pravednije preraspodele, pa da i oni nize rangirani imaju vecu lovu, posto je sada smesna. Do sada su ovi u vrhu samo imali taj veci deo kolaca.

 

 

Te se oglasavali i kurta i murta da su protiv toga, zapravo svi oni koji su imalli koristi od Kremondea, jer on je siva eminencija, ima veze i sa Lejver Kupom, i svuda gde je velika lova na kraju, pa mnogi britanski novinari vec uveliko vode neku vrstu hajke i pritiska protiv Novaka.

To ti je najkrace.

 

 

 

 

 

Link to comment

Javna je tajna da britanski novinari imaju u redakcijama rimajnder na kojem piše "napakostiti srpskom narodu danas koliko god je moguće" :fantom:

Link to comment

Mozete da se spradate koliko hocete, ali britanski mediji su protiv Novaka i jer su posto poto hteli i lobirali da Mari bude predsednik Saveta pre tri godine kada je bio izbor, ali igraci izabrali Novaka.

Jos ovo sa Kremondeom...

Mislim to nije nikakva tajna, niti zavera.

 

 

 

 

Link to comment

Po principu verovatnoce, sto je stariji to su vece sanse da bude nekog ranog ispadanja i iznenadjenja, tako da mislim sa mozemo da se pozdravimo od jednog od naredna dva GS

Link to comment

Mjok, ne verujem ja u to uopste. Naprotiv.
Prosle godne u ovo neko vreme ispao od Cekinata u 1/4 F, posle operacije i silnih muka, da bi na konferenciji posle tog poraza strasno razocarano izjavio da verovatno preskace travu...
Ostalo je istorija.

Link to comment

Da... ali kontas, u jednom trenutku je neminovno da pocnu da se desavaju rana ispadanja, i cini mi se da je to u bliskoj buducnosti. Samo to hocu da kazem

Link to comment
22 minutes ago, Jumanji said:

Mjok, ne verujem ja u to uopste. Naprotiv.
Prosle godne u ovo neko vreme ispao od Cekinata u 1/4 F, posle operacije i silnih muka, da bi na konferenciji posle tog poraza strasno razocarano izjavio da verovatno preskace travu...
Ostalo je istorija.
 

 

Plus nema razloga da bude nesto posebno razocaran, iako je propustio veliku sansu da napravi istorijski rezultat. Izgubio je od igraca koji je bio otprilike toliko bolji koliko je i rezultat na kraju pokazao, slabije se adaptirao na nenormalne uslove i to je to. Novak nije osvajao Pariz ni kada je bio u mnogo boljem stanju i mnogo boljoj formi (2011. i 2015.), odavno je ocigledno da na sljaci, narocito pariskoj, nije neprikosnoven cak ni kad igra svoj najbolji tenis. Mislim da to ima veze s tim da mu sljaka oduzima najvecu prednost koju ima na brzim terenima u odnosu na druge igrace - court coverage. Ono sto on stize na travi i "betonu" ne stize niko, ono sto stize na sljaci stize i dosta veliki broj drugih igraca.

 

Ako zadrzi ili jos pojaca ovu formu za mene je prvi favorit u Londonu, kakav god da bude zreb.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...