Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

27 minutes ago, Valkyrie said:

Starijem sam bila sipala komovicu u flašicu, gospođa baba je presula u flašu od akva vive i nije mi rekla. Ja u brzini pre šetnje sipam detetu "vode" u flašicu, da ima..... I tako, bolje da stanem sad. 

 

Čekaj, starijem kome si sipala komovicu? :laugh:

Inače letos, moja sestra u bolnici s bebom od 8 meseci, stomačni virus, dehidriralo dete. Sipa mu ona mleko da pije, adaptirano, u neku flašicu koju su joj tamo sestre dale (došla avionom s mora, ja je dovela direkt u bolnicu)...napravi ona mleko. Dete krene da pije, odbija. Ona proba, ono kiselo da te bog sačuva. PIta sestre, jao, u toj flašici je bilo sirće :isuse:

Ova uzme oće da porazbija im tamo sve, odlepila, one njoj ma dajte majka nije to opasno.....i ne bi ništa detetu....Isuse

  • Tužno 1
Link to comment
16 hours ago, mraki said:

Ček, stvarno te to odvratilo ako ti je po drugim osnovama odgovarao? :unsure:

 

Ja se navikao, zadnji put sam čak bio besan što nisam dobio grebalicu. :lolol::isuse:

Ja zaboravim da skeniram ako ne koristim kupone, mada to sa grebalicom mi nije interesantno, da moram ponovo u Lidla u roku od 24h, a obično idem max 2 puta nedeljno, kad ima nešto na akciji.

Link to comment
Ja zaboravim da skeniram ako ne koristim kupone, mada to sa grebalicom mi nije interesantno, da moram ponovo u Lidla u roku od 24h, a obično idem max 2 puta nedeljno, kad ima nešto na akciji.
Ne moraš, važi ti 7 dana šta ogrebeš.
Samo moraš da ogrebeš u roku od 24h.
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, tonyk said:

Ne moraš, važi ti 7 dana šta ogrebeš.
Samo moraš da ogrebeš u roku od 24h.

Ako dobiješ grebalicu. 
Ja nekad dobijem, nekad ne. :unsure:
Mislim, nije da je bitno…nego ne kapiram logiku, mora da je neki bag.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...