Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

  Naomi je toliko simpatično čeljade da je, reko bih,  nemoguće  navijati protiv nje. Način na koji se hrabri  između poena, gotovo zapanjujuća učtivost (kako je danas pretrčala na drugu stranu da se ne bi našla na putu protivnici u pauzi između gemova), fer-plej, you name it...Uz sve ljudske kvalitete, ona ženski tenis čini ne samo ponovo gledljivim, nego bogme i veoma zanimljivim. Njen pristup igri podseća na nemački fudbal u prajmu: efikasno, direktno, pošteno, pa ko bude bolji.  Pliškova je takođe odlična teniserka, u sjajnoj formi, ali protiv Osakinih vinera nije mogla ništa.

 

  Veselnik koji je komentarisao meč na Eurosportu (mislim da je Pešikan) rekao je nešto dosta zanimljivo (po mom sudu i tačno i indikativno), u vezi sa tim kako Osaka igra mečeve pred domaćom publikom, u Japanu, pod uslovom da se Japan može nazvati njenim domaćim terenom. Imamo, dakle, izuzetnu mladu devojku, praktično apatrida, sudbinski predodređenu za marginu, koja se isključivo svojim radom izborila za status velike zvezde i, što nije manje važno, jednog od najomiljenijih sportista. Nije li to gotovo identično definiciji epskog junaka :)

 

Što se mene smatra™, nema dileme za koga navijati u ženskom tenisu  u narednih petnaestak godina:)

 

 

Link to comment
49 minutes ago, simetrije said:

  Naomi je toliko simpatično čeljade da je, reko bih,  nemoguće  navijati protiv nje. Način na koji se hrabri  između poena, gotovo zapanjujuća učtivost (kako je danas pretrčala na drugu stranu da se ne bi našla na putu protivnici u pauzi između gemova), fer-plej, you name it...Uz sve ljudske kvalitete, ona ženski tenis čini ne samo ponovo gledljivim, nego bogme i veoma zanimljivim. Njen pristup igri podseća na nemački fudbal u prajmu: efikasno, direktno, pošteno, pa ko bude bolji.  Pliškova je takođe odlična teniserka, u sjajnoj formi, ali protiv Osakinih vinera nije mogla ništa.

 

+ milion, sve si lepo rekao, nema se šta dodati, sjajno je devojče :thumbsup:

 

danas me je jedan njen bh jako potsetio na novakove neke mečeve kada je baš dominirao i odigravao neverovatne uglove

 

biće opasan okršaj naomi-petra, pa neka pobedi bolja, obe su mi sasvim simpa

 

 

a sad, ajmo cipi :D

Edited by dùda
Link to comment
5 minutes ago, Max Morlock said:

Jbmlg, meni sad već taj fazon male Osake deluje manipulativno... Šteta za Plišu. emoji2.png

Sent from stolen SM-N950F
 

kako to misliš ''manipulativno'' ne kapiram

Link to comment

Ma nema veze... Verovatno grešim.
Uvek mi je sumnjiv višak (over over the top) pristojnosti a i nikad nisam bio ljubitelj japanske snishodljivosti... Nevermind. Not popular now [emoji2]

Sent from stolen SM-N950F

Link to comment
2 minutes ago, Max Morlock said:

Ma nema veze... Verovatno grešim.
Uvek mi je sumnjiv višak (over over the top) pristojnosti a i nikad nisam bio ljubitelj japanske snishodljivosti... Nevermind. Not popular now emoji2.png

Sent from stolen SM-N950F
 

razum šta misliš, ali pre bih to smatrala mentalitetom, oni zbilja jesu takvi, tj. ne verujem da je neki fejk ili bilo šta namešteno, a to se nekako kod snishodljivosti podrazumeva

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...