Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja vam kažem, u potrazi za formom.

Ovako će da igra sve turnire na šljaci. Ne voli je i što bi se nešto mnogo cimao. Ovde je profitirao za 90 poena. Sve je ovo u sklopu priprema za RG.

 

Sutra je Duci ozbiljan konkurent za finale.

Link to comment

Nisam mu ni prognozirala vise od PF, mada sam tamo ocekivala Tima, i sada mi uskratio zadovoljstvo da ga gledam protiv Ducuja. Bas je magarac, od Medvedeva na sljaci mehhh

Iako je ovo sve u sklopu tog dizanja forme, nervira me taj stav i cesto kur**bolja na terenu. Ok izgubi, al nek se iscima malo, no ako se iscima mozda i dobije [emoji2957]

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Ne bih da umanjujem pobedu Medvedeva,ali Novak je bio na mecu fizicki,psihicki ko zna gde?Bar mi se tako cini.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, valter said:

Ne bih da umanjujem pobedu Medvedeva,ali Novak je bio na mecu fizicki,psihicki ko zna gde?Bar mi se tako cini.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Iskreno, malo koga je gadnije gledati kad je van forme od Novaka. Ono, ogadi i protivniku pobjedu tim "e, meni se ne igra, a ti vidi šta pogađaš", pa te njegove tugaljive face, prenemaganja, plus njemu se kad god mu ne ide, djeluje i kao da mu se ne igra. Brate, ako ti se ne igra, nemoj da igraš, nemoj nam gaditi sport. 

A tek dropšotovi :isuse:

 

Edited by James Marshall
Link to comment
Iskreno, malo koga je gadnije gledati kad je van forme od Novaka. Ono, ogadi i protivniku pobjedu tim "e, meni se ne igra, a ti vidi šta pogađaš", pa te njegove tugaljive face, prenemaganja, plus njemu se kad god mu ne ide, djeluje i kao da mu se ne igra. Brate, ako ti se ne igra, nemoj da igraš, nemoj nam gaditi sport. 
A tek dropšotovi :isuse:
 
Moram da se slozim,ma koliko navijao za njega.Jos i kada mu se ne igra bilo ko sa druge strane bas mora da da sve od sebe da bi ga dobio,a izgleda kao da mu je Novak "kao pustio" da dobije jer mu se nije igralo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Ma ne radi se o tome da mu se ne igra, iako ima on tu puno kalkulacija i sve to ok, novi Novak ide sa odmora na odmor izmedju turnira, deluje da dosta kasno pocinje sa treninzima, ali da ne sirim sada defetizam, GSovi jesu najbitniji, bla bla... nemam problem ni da izgubi, no sa ovakvim stavom up-down imam, pri tome Medvedev na sljaci je mnogo losija varijanta od betona, mislim cemu to, razocaravajuce izgleda. Al idemo dalje, doci ce i taj RG bokca mu jednom -.-

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...