Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Ama on sa pravom konkurencijom pre svih zdravim Rafom i naravno Novakom u formi, a malo mu je potrebno do top, nema sta da trazi, nego koliko srece ima...pihhh

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg nije sreća što je Novaka oprao jebeni Kolšrajber, deda to uglavnom pere jednom rukom. I što se Nadal kao mlađi od njega raspada od povreda svako malo.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment

Sreca jer nema ozbiljnog protivnika, kako nije, sta je razlog tome manje bitno, njihova krivica svakako.

Da ne pricamo o sreci kroz celu karijeru kakve je protivnike imao u prajmu, ali to je druga prica.

Sokirala sam se juce kada sam videla ko je u prvom polufinalu, posto nisam ispratila na vreme sta se desava...jbg

Link to comment
15 hours ago, Jumanji said:

Ama on sa pravom konkurencijom pre svih zdravim Rafom i naravno Novakom u formi, a malo mu je potrebno do top, nema sta da trazi, nego koliko srece ima...pihhh

 

 

 

 

 

 

 

Kakva glupost, Nadal ga, na primer, već 5 godina nije pobedio.

Link to comment

Pa?
Lako je pobedjivati Edmunde, Sapovalove, i ostalu da ne kazem boraniju, za njih ce uvek biti streptomicin.
Zato i jeste tu gde jeste i zato i igra jos uvek, pored toga sto nema vise problema sa ledjima recimo.
Ali koristio je veoma dobro kroz karijeru odustvo prave konkurencije, pa i period dok je Novak bio povredjen.
Ovaj ostali deo sto upotpunjuje "glupost" necemo saznati nazalost, jer se Rafa povredio.

Link to comment

Meno deluje da uziva na terenu, i da voli to sto radi, a dokle god je streptomicin za mnoge, sto da ne.. naravno i svaki dolar dobro dodje [emoji4]

Link to comment

Zašto ja ne mogu da nađem neku klinku 15 godina mlađu da je deljem kao Deda ove boranije Bornu,Cicipasa,Šopalova,Lajovica...:sad:

 

 

Treba da promene nešto kada igrač zbog povrede ne odigra sledeći meč kao sada Nadal ili Gael Mojsin na primer onaj koji je izgubio da igra umesto pobednika

ali za manju novcanu nagradu i manje poena,tako nešto 

 

 

 

Link to comment

 

 

 

ja nisam ni cuo za Andreescu mellow.gif

 

Devojka igra jako inteligento, a fh ima kao Sabalenka, kad ga zuunee..

Od pocetka godine dobila 29 meceva i valjda ima 3-4 poraza, a od sutra je 24. na listi. Brutalno za sada.

 

Steta sto Olga i dalje stagnira, od njenog uspeha u Moskvi nekoliko mladih igracica iakocilo.. Asimova, Andresku... cak se i Potapova muva tu i tamo. Cekamo da proigra.

 

 

Tim samo kada bi smanjio svoju neartikulisanost, i ukljucio malo vise mozak, ko maljem zvekece ovu lopticu, svaka ko da je poslednja. Doduse pod Bresnikom je bilo ludilo, mozda se sada i sredi malo. Ajde jbt!

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...