Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

8 minutes ago, Mil@n said:

 

Čemu takav smiley, vreme je da se isprave neke nepravde sveta... Nije mogao bolji žreb :)

 

 

 

Capture.PNG

Ko ne zna ovaj h2h...

 

Problem je samo pauza of mesec i kusur kao i jedan mec sa kvalifikantom pre toga.

 

I ova projekcija je bzvz..sada vidim da Cekinato igra u III kolu sa Monfom, nece se bas to tek tako zavrsiti, bez obzira na spori hard.

Edited by Jumanji
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da svi smo to znali, a verujem da je i Novak. Stvarno je vreme da počne da stavlja to govedo gde mu je i mesto.

Sent from my SM-N950F

Link to comment

Nece tu Nole da se zamara mnogo, zna da ce ovaj da se napali pa ko bude u fokusu sredice to sa nekih 7:6 6:3

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Recimo, da će servirati neke divljačke servise od 220 km na sat, i da će posle svakog asa da se okreće publici i da se dere"ko je car".

Link to comment

Preterujete. Draze mi je da vidim Kirjosa no Baster Raonic Kitona ili tamo nekog davez Simona. I treba neko da razvrca ustogljene i pomamljene sledbenike Nadala i Federera. Jos je uz sve to prilicno dobar teniser. 

Link to comment

Može Kirjos da bude talenat koliki hoće, ali je težak ljakse i dsmra i što se mene tiče može da izgubi svaki meč do kraja karijere. Malo sam konzervativan, meni je fair play prva stvar u sportu pa sve ostalo, a ovaj ne jebe nikoga 2%, osim, da, Mareja sa kojim se dobro zeza.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...