Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Moguće je biti treći ako si talenat kao on. I dok pristojno trenira, a sigurno trenira, jel, uvek će biti konkurent za sve, manje ili veći, ipak je to Federer. 

 

Želim da kažem da je moguće da je konkurentan iako mu je u ovim godinama (po meni) više cimanje nego uživanje, barem taj suvoparni deo treninga, discipline života i sl. U prilog tome i preskakanje šljake poslednjih godina kao i uopšte selektivan pristup turnirima.

Naravno, to je samo moja predpostavka, ako je i dalje entuzijasta da uživa u svemu tome, svaka mu čast. 

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo gore je odgovor od danas, pa mi nestao net, i kada sam refreshovao - eto ga post...

 

Žestoko mi je smoren i odvratan dan juče bio, molio sam se da ovaj pobedi da se barem nešto lepo desi, al avaj, ostate pušiona na svim frontovima :)

Link to comment
7 hours ago, Max Morlock said:

Sa ovim mu verovatno ode i yno1... Što je na žalost i zasluženo. Ove godine je i pored 2 slema patentirao i novi specijalitet, dobija prvi set i zatim gubi meč. Godine ga stižu više nego Federera.
Ako kojim čudom sutra i prođe dedu unakaziće ga beživotnog u polufinalu neko od dugokosih... jbg.

Sent from my SM-N950F using no brains
 

+ milion

i to dobija prvi set tako superiorno da protivnik liči na amatera, a onda do kraja meča samo statira, bez volje da udari , potrči, da živi i diše.

Link to comment
7 minutes ago, Arkadija said:

+ milion

i to dobija prvi set tako superiorno da protivnik liči na amatera, a onda do kraja meča samo statira, bez volje da udari , potrči, da živi i diše.

Ima nesto i do toga sto protivnik takticki baci u vodu prvi set pa onda u drugom zapne iz sve snage :dry:

Link to comment

Jbg, prosto mu ne odgovara takav tip igraca...nije slucajno sto je neke od najtezih poraza doziveo od Wawe...kad je sa druge strane sivonja koji zapinje iz sve snage kao nezdrav, jako je tesko krpiti se u defanzivi a pogotovo ako protivnik ima tog dana i pristojanu preciznost udaraca

Link to comment



dobija prvi set tako superiorno da protivnik liči na amatera, a onda do kraja meča samo statira, bez volje da udari , potrči, da živi i diše.


Ko reko Fil Grič?

Sent from fav toy

Link to comment
Ima nesto i do toga sto protivnik takticki baci u vodu prvi set pa onda u drugom zapne iz sve snage :dry:

 

 

Nije da nema smisla. Nisam tako razmišljao, ali je moguće da su mlade ajkule nanjušile krv matorog Djokera i jednostavno mu serviraju ono što je on kao mlad radio drugima - puste ga da se izmori u prvom setu i onda ga (već 2-3 godine daleko od nekadašnje fizičke spremnosti) "nadfizikališu” u druga dva.

 

Sent from my SM-N950F using no brains

 

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Max Morlock said:

 

 

Nije da nema smisla. Nisam tako razmišljao, ali je moguće da su mlade ajkule nanjušile krv matorog Djokera i jednostavno mu serviraju ono što je on kao mlad radio drugima - puste ga da se izmori u prvom setu i onda ga (već 2-3 godine daleko od nekadašnje fizičke spremnosti) "nadfizikališu” u druga dva.

 

Sent from my SM-N950F using no brains

 

 

 

 

I to je moguće. Svi danas imaju cele tim ove koji prave taktiku, skeniraju svaki pokret protivnika, kompjuter proračunava pod kojim uglom je idealno da bude rame u svakom udarcu, tako da je Đovak pročitan do atoma.

Link to comment

Dobro sad, necemo pretrivati, nije juce izgledao bas kao amater, bez obzira na stvarnu nemogucnost da igru pretoci u iole napadacku sa nekim intezitetom, u onu svoju prepoznatljivu, pogotovu da to bude u kontinuitetu. Cak se i borio do kraja, nije se predao, nije to licilo bas na nesto, ali...

 

Nije ni Tim Vavrinka, da se razumemo, iako najvise problema imao sa te bh strane i kod raznog miksovanja Austrijanca, ali nema on tu moc da nadigra Novaka kao Sten, bar ne jos uvek.

 

Nije mi problem kada izgubi, nije mi problem ni sto logicno nema vise one sile iz 2015. ali imam problem sto ne znam sta mogu da ocekujem u mecu, sto ima na prvii pogled padove iz kojih ne moze da se vrati, sto kada mu ne ide ceka da protivnik pocne da gresi, kao da nema plan B. Tu nemoc ne mogu da prihvatim, a nije mu prvi put.

 

Vise niko ne skida gace pred njim jos u svlacionici, sada svi igraju na svom maksimumu, a cesto i meceve karijere protiv Novaka, valjda to tako ide kada prodjes zenit.

 

Sinoc je ritern na drugi servis bio katastrofalan, nijedna spasena bl, bh paralela nije postojala maltene, previse kifli, mekano, bez one ostrice, bez pravog inteziteta, i prcesto plitko kroz sredinu. Iako je odbrambeno bio na visini, no u transformaciji ka napadu uzasan. Naravno pita se i protivnik, ali plana B nije bilo i pogresno je cekao da ovaj pocne da gresi, bas kao na nekom turniru u prvim kolima kada bi postepeno dizao formu.

 

I opet sve od njega zavisi i opet mucenje i opet mucak?

 

A najveca me muka zapravo hvata od O2 Arene u cetvrtak.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...