Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Arkadija said:

Ovo je bre sramotna igra, za nekoga ko je njegov nivo. Ovaj dečko je bre fjučers/čelendžer igrač.

Daj opusti se pobedice ga sa 10% snage. To je kao da ja igram stoni tenis protiv tebe i Jumanji. Tu i tamo vas malo pustim da bude zamimljivo pa vas na kraju rezultatski težko pobedim 😀

Link to comment
Daj opusti se pobedice ga sa 10% snage. To je kao da ja igram stoni tenis protiv tebe i Jumanji. Tu i tamo vas malo pustim da bude zamimljivo pa vas na kraju rezultatski težko pobedim [emoji3]
+41

Sad ce morati da ubaci u drugu brzinu i da igra sa 50% snage drugi set ako mu nesto znaci...

Da se malo manje posvecuje (glupim) izjavama kako je u mentalnoj prednosti nad Federerom i Rafom bio bi spremniji za ove mladjarije koja nije vise boranija u fizickim, emocionalnim i motivacijskim poredjenjima...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
... Al niko se od vas tog mastersa ne seča jedino Max Morlock [emoji3]


Eh, stara dobra vremena kad su muškarci bili muškarci, žene bile žene... a mala čupava stvorenja s Alfa Kentaura bila mala čupava stvorenja s Alfa Kentaura... :s_d:

Btw. Djoker danas igra ko ovi treći [emoji33]

Sent from my SM-N950F using no brains

Link to comment

Zao mi Viska koliko i sebe zalim kada gledam ovakvog Noskija. Uvek nadje opravdanje, a kako se smori kad ovaj gubi, u prvom se zbunio covek s kroz.

Inace sam odavno kandidat za beneficiran radni staz.

 

 

Link to comment

Skroz sam propustila da su Novak i Rafa igrali to nešto u Azerbejdžanu ili Kazahstanu. Pa Viško pronalazi izgovor za Novaka u dugom putu. Mada mislim da to nema blage veze. 

Verovatnije da je Jeza imala neke primedbe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...