Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

điiiiz

 

japanka u redu. 

ona skroy levo - koji k?

treća sleva grubo silovanje retine. 

4. imala 5 minuta da nađe nešto na najlonu za ovu priliku. bez uvrede za najlon, ova se ne snalazi u kaosu. 

rumunjki bi jedan potez makaya dosta značio. 

sledeća, ok u kini smo. ok je i kineski lv. 

ovde ne štima sve al konkurencija je čini modnom ikonom. 

mala matura jagodina 2019.

 

šta rade one s tim milionima mater im . 

 

 

Link to comment

Od teniserki, koliko sam primetila ovako sa zavrsnih turnura ili crvenog tepiha na GS, stila imaju samo Sarapova i nasa Ana, ovo ostalo plac majke bozije. Simona, Pliskova i Kvitova prednjace u nedostatku istog, a i ostale nikada skoro da ubodu nesto, retko i pristojno da lici na nesto.

 

 

 

 

Link to comment
22 minutes ago, Arkadija said:

Ako nemaš stila, a imaš para ko ove, onda platiš stilistu. 

Haljine su užasne, sem male crne.

Bibi bi u ovoj haljini komotno mogla da radi u nekom Kineskom restoranu. I sta kažeš predao Wawa. Sad kad Gofan uzme turnir mmw:fantom:

Link to comment
Ako nemaš stila, a imaš para ko ove, onda platiš stilistu.  Haljine su užasne, sem male crne. 

 

Ajoj koliko njih ima para ko blata, ali ocigledno ne placaju stiliste, pa najbolji primer za mene je Mirka Federer, zena operisana od svakog ukusa. A jos smesnije sto Ana Vintur sedi cesto u njihovom boksu [emoji4]Mislim nju ocigledno bas briga, i to je oke, samo kad je vidim u onim sustiklama i plasticnim cipkama, odmah se setim moje baba-tetke iz Beca, gastarbajterke smile.png 

 

 

 

 

Link to comment

U Krajinovića je ušao pobednički duh. Sve ulazi u teren, šeta Cicija levo-desno, lobuje, smečuje, igra voleje. :ohmy:

 

I vodi sa 1:0 u setovima za 30 minuta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...