Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, jorma shparga said:

anketa fiksnim telefonom tako da je 35+ godina zastupljeno preko 80 posto...elem i drug klacar iz cesida bi bio ponosan na silovanje realnosti

Jos ove izbore "preko" fiksnog a od sledecih - samo mobilni a posle samo "na chip", ne? 

Link to comment

ko jebe južnu karolinu ako kalifornija i teksas isporuče

 

crni establišment nije ništa bolji od onog belog, dupeta im se uvukla u stolice i teže ih je izbaciti napolje nego ove prve. govna

Link to comment
11 hours ago, jorma shparga said:

anketa fiksnim telefonom tako da je 35+ godina zastupljeno preko 80 posto...elem i drug klacar iz cesida bi bio ponosan na silovanje realnosti

isporucice Biden u juznoj Karolini. dobio je podrsku Clyburna, znaci crnci ce ko po naredbi da idu da glasaju za njega... reezultate juzne Karoline treba ocekivati u roku od odmah, i onda ce medijska masnerija da krene da pumpa 3 dana. mogu sa time da ga poguraju u Virdziniji i Severnoj Karolini, da ne dozivi kompletni potop, ali ne vidim kako juzna Karolina moze da utice na Kaliforniju i Texas

Link to comment

vidim stalno se koristi terminologija tipa "rezultati u drzavi x ga poguraju u drzavi y"

koliko to uopste (i ako uvecoj meri, zasto je tako) utice na rezultate

da ako kandidat pobedi u nekoj drzavi ili ostvari dobar rezultat da automatski moze ocekivati i dobar rezultat u nekoj drugoj drzavi?

potencijalni glasaci vole dati glas "pobediku" ili je nesto drugo u pitanju

Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

vidim stalno se koristi terminologija tipa "rezultati u drzavi x ga poguraju u drzavi y"

koliko to uopste (i ako uvecoj meri, zasto je tako) utice na rezultate

da ako kandidat pobedi u nekoj drzavi ili ostvari dobar rezultat da automatski moze ocekivati i dobar rezultat u nekoj drugoj drzavi?

potencijalni glasaci vole dati glas "pobediku" ili je nesto drugo u pitanju

 

Pa kao, misli se da mnogo ljudi rezonuje po principu "glasao bih za XYZ ali nema taj realno šanse", da bi onda ako kandidatu krene promenili stav. 

 

Iako ne može precizno da se zna kad su glasači doneli odluku i zbog čega tačno, medijski narativ o tome ko je "electable" a ko nije pre ili kasnije suoči se sa realnošću.

 

Link to comment
14 hours ago, mustang said:

rasisto :ph34r:

 

Ko je ukrao Obija starog, neko mu lobotomirao mozak! on za bernija da glasa :laugh:....

Tebi senilnost skroz pojela sivu moždanu masu. Meni je pre 4 godine bilo svejedno ko izlazi ispred demokrata i rekao sam  da ću, ako Berni prodje, glasati za Bernija. Nije prošao, pa nisam. To važi i sada. Što se prajmarija tiče, glasao sam jednom, za Obamu. Nisam planirao sad, ali vidim da vam je strepnja dublja od nade, pa rekoh da ponudim pomoć...

 

Inače, ja i dalje mislim da Tramp ovo dobija osim ako se ekonomija iznenada ne strmopizdi. Šanse da se to dogodi su sada veće nego pre 2 nedelje, zbog korona virusa.

 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

pa sta si me onda jahao u mali mozak, hilari nisi vadio iz usta...

 

 

al, da ne zameram, svidza mi se ovo sto pises. 

Pa ja sam rekao da je Hilari bolji kandidat od Bernija, ali da cu glasati za bilo koga od njih dvoje jer glasam protiv Trampa. I tako je i bilo.

 

 

Edited by ObiW
Link to comment
×
×
  • Create New...