Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

3 hours ago, theanswer said:

E da, dva imena na koja bih ja obratio pažnju kao VP kandidati su Ajana Presli i Val Demings

 

:blink: 

 

Zašto, pobogu? Pressley koja je decidno bila protiv njega a uz HRC i Warren, svaku njegovu incijativu popljuvala kao populizam, svrstanu u Squad striktno po boji kože?

 

Koje to glasove ona nosi sa sobom, uticajni alopecia lobby?

Link to comment
8 minutes ago, Roger Sanchez said:

Vini je sada do kurca naoštren na unutarstranačku borbu i to je lijepo i to je OK, ali je li spreman na general?

 

1. Je li spreman na GOP death star s neograničenim parama za propagandu, među ostalim by Peter Thiel & Zuckerberg?

 

2. Je li spreman na megdan s punom moći Izraela, koji će se vjerojatno skanjivati samo atentata na Bernija?

 

Je li spreman na to da mu nakon 1. i 2. mustang negdje na ljeto kaže da se taj antisemitski socijalist Sanders ipak malo previše okružio islamističkim muslimanima, crncima i meksikancima te da uostalom nije uzeo Tulsi za veep pa je nakon kratkog razmišljanja odlučio da će radije glasati za dobrog starog Tramparu?

 

giphy.gif

 

1. Vampirsko-robotski milijarderi na Zvijezdi smrti, what's not to love? :jerry: 

2. Dvanaest sinova Izrailja ne čeka generalne, još pre par meseci su počeli da plaćaju spotove u kojima prde kako samo mudri umereni centrizam može sprečiti socijalistčku apokalipsu. Čisto sumnjam da imaju nekog skrivenog keca u rukavu kog će isukati tek u odbranu Trampa.

 

3. Za to treće sam najspremniji :jerry: 

Realno, najveći benefit čitave ujdurme oko revitalizovanih socijalističkih strujanja biće upravo to raslojavanje. Slobodno neka svi reptili glasaju i agituju za Trampa ako se gade levičarenja, neka racionalizuju kako im se više isplati istpeti još četiri godine zuluma nego rizikovati sinekuru. Ja bih radije gledao tako nešto, da se stvari lepo raščiste i da znamo ko gde stoji, nego ovo bedno sakrivanje iza identiteta i beskrajno lesserevilovanje.

 

 

Link to comment

nasla hilari sancez da me optuzuje za nesto sto nema sanse da se desi 

 

nema te nade koja moze da pobedi trampa 2020. nema. 

 

 

i on nije diskutabilan uopste. okej radi posao, malo mu je sirov pristup gradjanima al...bar ne daje laznu nadu kao obama i prethodnici...

 

raslojavanje, prociscavanje je vec pocelo...amerika ide u socijalizam sporo i neminovno.

 

ja zelim da vidim ovu demokratsku partiju unistenu. odvratna je, predstavlja ljudsku sramotu. sanders je Neo za dnc, okruzenog Smithsima. a i Sanders ima putera na glavu jebao ga endorsment za hilari i podrska bombardovanju srbije. 

 

dnc - sledi im preobrazaj...e sad u kom smeru, videcemo od para, veza, uloga najbogatijih i mladih struja ocasio-cortez i Co, Tulsi a ciji je “tata” Sanders

 

sve mora da se menja od nacina glasanja, promocije, lobiranja....broja partija

 

 

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

Stacey Abrams je los izbor. Ne ona kao ona, vec on sa nekim iz Dzordzije ne znam sta ce da radi... Jeste da je kandidat kojeg ce prihvatiti i progresivci i moderate demokrate, ali za izbore mu ne donosi nista...

 

Vrlo jednostavno, izbori se dobijaju i gube u rust belt-u plus Florida. dakle, Pensilvanija, Ohajo, Micigen, Viskonsin. izuzetak su Indiana koja je republikanska i Ilinois koji je demokratski. Zato dedi treba neko ko je odatle, jer ne znam koliko godina unazad, ako se dobro secam od 60 i neke, predsednik je uvek bila osoba koja je uzela Ohajo. znaci nek se mane tamo nekih Dzordzija, Arkanzasa i Luizijana i pokupi nekog sa midwesta, i vozi...

 

Ja ne volim Stejsi Abrams. Što se Ohaja tiče, on je otišao, tu nema leba. Pre će demokrata dobiti u Džordžiji u narednih 15 godina nego u Ohaju. 

1 hour ago, Roger Sanchez said:

Zapravo ja jesam tužan, jer je to da Bernie dobije nominaciju i da onda pobijedi u general jedina opcija koja održava na životu Demokratsku stranku, koja je jedino realno oruđe dobra i demokracije tamo. I bojim se zaista, ali to je jedini ishod za koji si mogu dopustiti navijati sad.

 

Vini je sada do kurca naoštren na unutarstranačku borbu i to je lijepo i to je OK, ali je li spreman na general?

 

1. Je li spreman na GOP death star s neograničenim parama za propagandu, među ostalim by Peter Thiel & Zuckerberg?

 

2. Je li spreman na megdan s punom moći Izraela, koji će se vjerojatno skanjivati samo atentata na Bernija?

 

Je li spreman na to da mu nakon 1. i 2. mustang negdje na ljeto kaže da se taj antisemitski socijalist Sanders ipak malo previše okružio islamističkim muslimanima, crncima i meksikancima te da uostalom nije uzeo Tulsi za veep pa je nakon kratkog razmišljanja odlučio da će radije glasati za dobrog starog Tramparu?

 

Njemu treba osoba koja će mu zadržati Virginiju i možda vratiti NC. Florida je izgubljena za demonkrate, nema više Floride. Dabogda potonula pa da je ne bude uopće.

A ako mu za Midwest nije dosta on sam, onda jebiga, džabe je ličio

 

Virdžinija je gone za republikance ko što je Ohajo suprotno pa i još gore. Ko god da je kandidat dobiće Virdžiniju, tu nema više leba za Republikance. Florida je verovatno izgubljena ali je pre očekivati da je neki demokrata može pokupiti tipa Bajden ili Blumberg pa možda čak i Klobučar sigurno pre nego bi izgubili Virdžiniju. Sa Bernijem međutim, to je otišlo. 

1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

:blink: 

 

Zašto, pobogu? Pressley koja je decidno bila protiv njega a uz HRC i Warren, svaku njegovu incijativu popljuvala kao populizam, svrstanu u Squad striktno po boji kože?

 

Koje to glasove ona nosi sa sobom, uticajni alopecia lobby?

 

Baš zato, unite the party. Crnkinja, dovoljno progresivna nekima, dovoljno moderate nekima. Ako uzmeš u obzir da bi VP trebala biti skoro sigurno žensko i vrlo verovatno minority a da ima nekog iskustva jer Sanders ima 78god za ne daj Bože, nije neki izbor. 

Link to comment
12 hours ago, freakns said:

na 88% deda naa47.1... gotovo sigurno ce ici preko 45% popular vote... holly fuck

 

Biden dobar. 21% za sada, znaci preko 20% popular vote, sasvim pristojno. ovo bi trebalo da mu donese South Carolinu.

 

Ja ne znam da li ti znas da citas i da ne mesas popular vote sa brojem delegata:

 

Nevada Votes Percent (96%) 2nd Round Percent (96%) County Del. Del.
Sanders 33,630 34.0   38,795 40.4   6589 24
Biden 17,418 17.6   18,340 19.1   2872 9
Buttigieg 15,117 15.3   16,611 17.3   1960 3
Warren 12,768 12.9   11,115 11.6   1381 0
Klobuchar 9,454 9.6   6,952 7.2   595 0
Steyer 8,928 9.0   3,830 4.0   652 0
Gabbard 333 0.3   39 0.0   0 0
Link to comment
10 hours ago, Weenie Pooh said:

Ne gleda se prvi krug ni za šta. Dobio je 40.7% popular vote, duplo više od sledećeg na listi.

 

E, jebi ga. Sam deda je insistirao na znacaju prvog kruga u Ajovi.

 

Ono, POPULAR VOTE u celini.

Link to comment
3 hours ago, Roger Sanchez said:

Zapravo ja jesam tužan, jer je to da Bernie dobije nominaciju i da onda pobijedi u general jedina opcija koja održava na životu Demokratsku stranku, koja je jedino realno oruđe dobra i demokracije tamo. I bojim se zaista, ali to je jedini ishod za koji si mogu dopustiti navijati sad.

 

Vini je sada do kurca naoštren na unutarstranačku borbu i to je lijepo i to je OK, ali je li spreman na general?

 

1. Je li spreman na GOP death star s neograničenim parama za propagandu, među ostalim by Peter Thiel & Zuckerberg?

 

2. Je li spreman na megdan s punom moći Izraela, koji će se vjerojatno skanjivati samo atentata na Bernija?

 

Je li spreman na to da mu nakon 1. i 2. mustang negdje na ljeto kaže da se taj antisemitski socijalist Sanders ipak malo previše okružio islamističkim muslimanima, crncima i meksikancima te da uostalom nije uzeo Tulsi za veep pa je nakon kratkog razmišljanja odlučio da će radije glasati za dobrog starog Tramparu?

 

Njemu treba osoba koja će mu zadržati Virginiju i možda vratiti NC. Florida je izgubljena za demonkrate, nema više Floride. Dabogda potonula pa da je ne bude uopće.

A ako mu za Midwest nije dosta on sam, onda jebiga, džabe je ličio

 

Dobar post.

Link to comment
16 minutes ago, Budja said:

E, jebi ga. Sam deda je insistirao na znacaju prvog kruga u Ajovi.

 

Ono, POPULAR VOTE u celini.

 

Popular vote je drugi krug, znači final alignment. Likovi koji su inicijalno glasali za npr Klobuchar a kad je ostala ispod crte prešli za Bidena, oni moraju da se upišu Bidenu.

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

 

nema te nade koja moze da pobedi trampa 2020. nema. 

 

 

 

 

Mislim, i sam sam nešto slično napisao, ali kao zebnju, ne razlog za radovanje. On uopšte ne radi "okej" posao, mislim mimo rehabilitovanja svojih psihopatskih ratnih zločinaca, cepanja funkcionišućih međunarodnih mirovnih inicijativa i spaljivanja jedno pola milijarde državnih para na svoje troškove, sistematski je posvećen ekocidu, i u okviru svojih granica, a i globalno. (A tek što se razmahao).

Edited by Indy
Link to comment

Ali, zatvaraš oči na njegovo masivno štetočinstvo, pa ti je lako da ne budeš u zebnji. On tebi tamo upravo sada dereguliše ekološku regulaciju (koju je započeo Nixon!), trebalo bi da zebeš više od mene (mada je to globalno.)

 

Link to comment
6 minutes ago, Indy said:

Ali, zatvaraš oči na njegovo masivno štetočinstvo, pa ti je lako da ne budeš u zebnji. On tebi tamo upravo sada dereguliše ekološku regulaciju (koju je započeo Nixon!), trebalo bi da zebeš više od mene (mada je to globalno.)

 

 

to sto rade majci Zemlji ne samo oni nego i mi (mesodzer sam, vozim benzinac, koristim plastiku...) je genocid. 

 

tako da sam ja tu isti licemer ko i oni. pozitivna strana je da se zemlja sama od sebe brzo regenerise a i ako ne uspe, odosmo svi u tri lepe. i ja sam ok sa tim. prihvatam odgovornost i zasluzujemo istrebljenje

Edited by mustang
Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

Bajden 36

Sanders 21

Svi ostali na 7 i manje u SC

 

Videćemo da li je outlier ili trend 

 

 

to je trenutna fluktuacija. usrednjavacemo se jos™

Edited by 3opge
Link to comment

Da ne bude samo to, sad je izašao nbc sa 

 

Bajden 27

Sanders 23

Steyer 15

 

Čini se da je Bernie tu između 20 i 25 šta god bilo a da od Bajdena, Stajera i ostalih zavisi kolika će razlika biti

Link to comment
×
×
  • Create New...