Jump to content
IGNORED

Eurocup


harper lee

Recommended Posts

Partizan je (sada vec) sinoc istakao ozbiljnu kandidaturu da ode do kraja u Evrokupu ovim istresanjem Djordjevica i njegovih pulena iz gaca. Gledamo sam Uniks, Unikahu, Veneciju sada sam video i Virtus, nisu me ubedili da su bolji od Partizana. Ovih 17 razlike bi trebalo da obezbedi prvo mesto u grupi a onda je auto-put do finala, nece biti potrebe ni da se testira moze li ova ekipa ovako da odigra i u gostima. 62 poena za poluvreme, ne secam se kada sam poslednji put video da neko tako napuni neciji kos na ovom nivou takmicenja.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    74

  • Nikodije

    53

  • goofs

    48

  • MiddleClass

    38

ja bi sve ove ekipe koje izgube od ovakvog ritasa, suspenzovao na dve godine iz evropskih takmicenja..

leptejebo, sesta garnitura litvanaca plus 3 malo je reci ispodprosecna stranca, cruz, holloway i bairstow.. :facepalm:

Link to comment
31 minutes ago, BWA said:

ritas gubi od monaka 53:15🤐

 

On 22.1.2020. at 22:55, Shaq said:

ja bi sve ove ekipe koje izgube od ovakvog ritasa, suspenzovao na dve godine iz evropskih takmicenja..

leptejebo, sesta garnitura litvanaca plus 3 malo je reci ispodprosecna stranca, cruz, holloway i bairstow.. :facepalm:

:fantom:

Link to comment

Ja imam guilty pleasure da gledam talijane.
Svaki out se nenormalno zabavim.
Od frizura preko mehanike šuta pa do rasprave sa sudijama i opšte postavke igre (koja nejčešće ne postoji), to je jedan cirkus.
Ja kontam da i igrači i treneri odu u italijansku ligu čisto da malo odmore mozak od košarke.
Hajlajt od sinoć mi je useravanje u život Djentileu i trenutak kad se onaj plej Trenta zalece i pokusava da zavali dandaru centru Virtusa koji kreće na zakucavanje. Taj entuzijazam stvarno davno nisam video :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
13 hours ago, nahbar said:

Nikad jaci evrokup. U dve grupe svi imaju 2-2. Jbg nije svakog usralo da imaju Andoru u grupi.

 

To 2-2 govori o jednakom nekvalitetu timova, ali dobro... Jasno mi je da se projektuje tezina protivnika da bi trijumf bio epskiji...

Link to comment
  • 2 weeks later...
29 minutes ago, *edited by mod said:

Pade mi sinoć na pamet, šta je Đordi osmislio u slučaju a oba finalista EC budu u top 8 naredne sezone?

 

Pa kapiram da losije plasiarani ispada, a pobednik EC ide u EL. 1 takmicarski sistem po meri Djordija.

Link to comment
 
Pa kapiram da losije plasiarani ispada, a pobednik EC ide u EL. 1 takmicarski sistem po meri Djordija.
Pre mi vuče da će ABA tu da izduva a ne u teoriji recimo jedan od dva polufinalista EL

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...