Jump to content
IGNORED

Kickboxing & Muay Thai


Bright Billy

Recommended Posts

Svakako je stvar ukusa. Ja sam pre za kb, samo sto je tek ta disciplina pukla zestoko od kad se glory pogubio u vremenu i prostoru, odnosno od kad su i ono malo para sto je ostalo preusmerili na ozivljavanje badr harija umesto da su pravili neke nove zvezde. Imam utisak da i kb samo one odrzava u zivotu. Fali im jos par dobrih teskasa, al kad bi pokupili rika i plazu to bi bilo to. Sve ostale organizacije klize ka amaterizmu...

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Greška definitvno. Ne bi pretrpeo ovoliku štetu, a i lakše bi dobio eventualni revanš da je bio prekid zbog povrede u prvoj rundi. Al jbg, ovo mu je bila životna šansa da uzme pojas i osigura meč sa Rikom plus je napravio popriličan hajp, gomila hrvata u hali uključujući fudbalsku repku. Nije hteo da odustan. Ja sam mislio da je popustio pod pritiskom pošto očigledno nije bio sav svoj kad ono povreda. Inače trenira sa Osarom zajedno su u timu kod istog trenera gde je Plazibat zvezda i sad ga ovaj nokautira za pojas.

Link to comment

nije delovao da je povredjen nakon prve runde, plus je ovaj od pocetka bio bolji, drzao ga na distanci kikovima dok je plaza delovao bas lose, nemocno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...