Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Host said:

Nemam pojma. Lyles je otisao, ali ima nekoliko novih igraca koji ce dobijati minute na cetvorci. Michael Porter i Grant ce sigurno u zbiru igrati 30+ minuta, a tu je i Vanderbilt koji se dobro uklapa sa Jokicem. Ne bih se kladio da ce znacajno napredovati.

Grant ce imati gotovo sigurno 20-25min, verovatno i vise

Link to comment
49 minutes ago, Djuro said:

Sta se dogadja sa Bogdanom, postaje RFA? Koliko je realno da ga neko uzme i plati puno vise?

 

Koliku platu on moze da ocekuje?

pa najvise ce zavisiti od sledece sezone. 

i zavisi koja ekipa ce mu nuditi ugovor. npr knicksi bi mogli da mu daju ugovor kakav zele i jos i minute sa statusom startera. naravno sacramento moze na kraju matchovati ali ako daju max hieldu kao sto se misli mala je sansa za to. 

Link to comment

Bogijev problem (uslovno receno) je sto je malko kasnije dosao u NBA i njemu bi ovaj drugi ugovor trebalo da bude onaj glomazni/kapitalni. Treci i ako bude imao nece biti neka hrpa para.

 

Ako odigra na nivou prosle sezone, jos i ako se Kingsi uguze u plejof, mislim da nema sta da brine.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

pa najvise ce zavisiti od sledece sezone. 

i zavisi koja ekipa ce mu nuditi ugovor. npr knicksi bi mogli da mu daju ugovor kakav zele i jos i minute sa statusom startera. naravno sacramento moze na kraju matchovati ali ako daju max hieldu kao sto se misli mala je sansa za to. 

dobro, majkumu što knicksi moraju biti najveće budale uvek

Link to comment

jedva gledljivo

hvala u svakom slucaju

neverovatno da je maltene nemoguce naci prenos

 

bogdan makar u predsezoni znacajno manje sutira nego prosle godine kad je posle povrede vidno silovao

za ocekivati je da on bude lider klupe, a cini mi se da imaju jednu od najboljih klupa u ligi

zbog te dubine ubedjen sam da idu u po, ok su im ova pojacanja, bas su nekako balansirana ekipa u svakom  pogledu

steta jedino sto umesto barnsa nisu upecali nekog makar malo boljeg kad su im vec ovi superstarovi nedostupni

to, odnosno cinjenica da nemaju iskristalisanog prvog igraca, nadam se da ce fox u potpunosti preuzeti tu ulogu i eventualno jedna klasicna 5ca makar sto se cm i kg tice su im najvece mane

ali ocekujem da na tu dubinu tranziciju i energiju i pre svega foxovu brzinu   melju protivnike u regularnom delu

opet ih gotovo svi potcenjuju, a oni su znacajno bolja ekipa nego prosle godine

nece mi biti nikakvo iznenadjenje ako zavrse i u 5 na zapadu

jebe ih i to sto em su na zapadu em u najjacoj diviziji, prosle godine ih je upropastio skor unutar divizije

zapravo po meni su jedino denver i klipersi znacajno bolje ekipe od kingsa

lejkersi, hjuston, juta bi bili apsolutno favoriti u po, ali sto se tice regularnog dela tu su kingsi sa 12 igraca makar egal, pogotovo ovima sto zavise od jednog ili dva igraca 

 

kingsi nju orleans na zapadu i atlanta na istoku su potencijalna iznenadjenja, odnosno izuzetno potcenjeni makar u ovim predsezonskim analizamakoje sam ja slusao/citao

dalas takodje, ali ok, njih uglavnom vecina i vidi u po

 

bice zaniljivo i sta ce kingsi uraditi sa hildom/bogdanom, verujem da jedan od njih dvojice odlazi najkasnije na kraju sezone

hild je trenutno bolji igrac ali on iako je kratko u ligi zapravo nije nista znacajno mladji od bogdana

bogdan iako vec ima 27 , meni ostavlja utisak kao da je daleko mladji i sto se tice fizicke spreme i ogromnnog napretka iz sezone u sezonu

zbog toga, cinjenice da ce biti jeftiniji, da u teoriji predstavlja bolji spoj sa foxom i baglijem  i malo sto je divac gm :) kladio bih se na bogdana

 

bice zaniljivo videti i bjelicinu ulogu,, posto imaju 5 visokih sposobnih da igraju

ne bi me iznenadilo da dzajls odigra dosta minuta na 5 mozda postane i startna 5ca

mada ocekujem i bjelicu dosta u kombinaciji sa baglijem na terenu

zapravo ja odavno tripujem da je bjelicina buducnost u ligi/kingsima na 5iako ima vec 30god, cini mi se da ia jos dosta kosarke u njemu i ako bi fizicki spremio telo za tu ulogu, da bi bez problema mogao igrati dosta minuta na 5

 

 

ovim ostalim nasima se maltene idealno otvorilo

gudura iako igra lose ima bas dosta minuta u memfisu i deluje da ce biti deo rotacije

posto oni nemaju nikakvih ambicija ne bi cudilo i da zadrzi te minute

za sad ne deluje kao da ce ih iskoristiti, ali koliko god jednodimenzionalan bio i uzasno ogranicen u mnogoim stvarima na nba nivou, ko se sve svercuje u ligi na osnovu jednog kvaliteta i ako je 1 damjan rudez mogao naci svoje mesto, ne vidi zasto nebi mogao i gudura 

samo mora da zaboravi spustanje lopte na parket driblanje vazduha, vec da pokaze gde je prao ruke kao decak :fantom:

 

boban slicno, bukvalno je jedini centar u dalasu i ocigledno ce biti deo rotacije

on i porzings su valjda najvisi igraci lige :D makar su bili prosle sezone mrzi me da proveravam

bice oni zanimljivi za glednaje sa ona dva ludaka kakvi dzejms i dejvis, njih dvojica su uz jokaru i mareja najbolji stokton i meloun lige :fantom:

 

steta sto je smajlaga povredjen ali trebao bi brzo na teren i pored standardno smesnih visokih gsw ocekujem  dosta minuta za njega

juce sam opet gledao njegove klipove

da nije ziona bio bi najeksplozivniji ruki lige :D

sale bez, ali odavno nisam video visokog belca sa takvim odrazom vertikalom :fantom:

bice do jaja jednog dana gledati njega i jokaru u tandemu

a vec ove sezone gsw bi sto zbog njega, sto zbog ludog karija mogao ponovo biti extra zanimljiv

 

sve u svemu, napokon pocinje :D

 

Link to comment

"bice zaniljivo i sta ce kingsi uraditi sa hildom/bogdanom, verujem da jedan od njih dvojice odlazi najkasnije na kraju sezone"

 

Ja nekako mislim da ce kopati i rukama i nogama da zadrze Badija...

Najbolje bi bilo da ostanu obojica, ali kao sto ti rece, tesko...

 

Link to comment

Čitao malo brojke o popularnosti NBA u Kini, pa ono je totalno ludilo. NBA je 6 puta popularnija od 3 najjače evropske fudbalske lige zajedno, 640 miliona ljudi prati neki sadržaj o NBA, 180 miliona pratilaca imaju na društvenim mrežama. 300 miliona ljudi tamo igra košarku.

 

Nije ni čudo što su se usrali zbog tvita :D

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

"bice zaniljivo i sta ce kingsi uraditi sa hildom/bogdanom, verujem da jedan od njih dvojice odlazi najkasnije na kraju sezone"

 

Ja nekako mislim da ce kopati i rukama i nogama da zadrze Badija...

Najbolje bi bilo da ostanu obojica, ali kao sto ti rece, tesko...

 

nisam siguran

njima u naredne dve godine dolaze na potpis fox i bagli, koji su daleko mladji i imaju veci potencijal

valja uzeti u obzir i ovo o cemu ivo pise, a ja sinoc zaboravio spomenuti

videcemo kako ce se odvijati to sa kinom, ali novca ce definitivno biti manje nego sto se verovalo pre samo nekoliko dana

 

sve ovo pisem verujuci da ce bogdan traziti manje para od badija i da sa njim divac moze postici nekakav okivran dogovor vec sad sto se tice novog ugovora

naravno da bi bilo dobro da zadrze i badija i foxa i baglija, samo za to sve pogotovo pored brrnsovog ugovora nema mesta

bogdan ako nastavi ovako, bice vise nego korektan startni bek uz ovu dvojicu

uostalo ionako imaju samo jednu loptu :D

bagli ce ove sezone imati vec znacajno vecu minutazu i mnogo vise zavrsavati

fox pogotovo, verujem da ce igrati 35 min i biti u potpunosti primarna opcija

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...