Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, MiddleClass said:

Ne bi Jokic pipnuo loptu. Bolje Vestbruka :D

 

A jbg. Koji all star igrac ne voli imati loptu u rukama.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, pasha said:

 

Retko ko je to radio van SAD.

Novicki i sada Janis, mozda jos neko ali se ne secam.

Mozda ce to biti Doncic, spremaju ga za tu ulogu.

Braca Gasol su vukla Memfis franizu deceniju ipo, mozda nisu na tom nivou ali nisu ni za potcenjivanje. U stvari, Jokica je neko i prozvao trecim Gasolom kad se pojavio, njegova igra je prilicno slicna njima dvojici, sa plejmejkerskim sposobnostima podignutim na nivo vise.

Link to comment

Sećam se kako smo gledali Dirka tamo na početku dvehiljaditih u borbama sa Sakramentom i već tada je bio sjajan, titulu je osvojio tek deset godina kasnije, niko mu ništa ne zamera i svi ga vide ako legendarnog igrača. Jokić je na dobrom putu da ima u najmanju ruku sličnu karijeru.

Link to comment
35 minutes ago, Zed said:

Šta mislite koliko je realno da Denver dovede Kawhija naredne sezone? Ima prostora u selariju. To bi bila kontender ekipa Jokic Kawhi.

Da bi imali prostor u kepu morali bi da opt out Milsapa...

Link to comment
32 minutes ago, 1n54jd3r said:

Da bi imali prostor u kepu morali bi da opt out Milsapa...

 

Pa to je valjda sigurno. Ne znam zašto bi bacali 30 milijuna još jednu sezonu. Neka mu ponude novi ugovor max 10 mil po sezoni.

Edited by Zed
Link to comment
1 hour ago, Zed said:

Šta mislite koliko je realno da Denver dovede Kawhija naredne sezone? Ima prostora u selariju. To bi bila kontender ekipa Jokic Kawhi.

 

Mislim da nije realno osim ako ne budu igrali finale za titulu (mada i tad pitanje), Kawhi, AD i slični bi svi najradije u LA ili neki sličan big market, Denver je morao Milsapa u 30-im platiti kao da je najbolji igrač u ligi da bi došao.

Link to comment
4 minutes ago, Time Crisis said:

 

Mislim da nije realno osim ako ne budu igrali finale za titulu (mada i tad pitanje), Kawhi, AD i slični bi svi najradije u LA ili neki sličan big market, Denver je morao Milsapa u 30-im platiti kao da je najbolji igrač u ligi da bi došao.

 

Znam to, ali Kawhi je kao neki čudan lik. Možda bi mu više odgovarao Denver nego Los Angeles gde su mediji oko njega. Pa i Toronto je neka franšiza ništa posebno.

Link to comment
1 hour ago, Zed said:

Šta mislite koliko je realno da Denver dovede Kawhija naredne sezone? Ima prostora u selariju. To bi bila kontender ekipa Jokic Kawhi.

Mislim da bi i sa Klay Thompsonom bili jedan od glavnih izazivaca za titulu, treba im bas jedan snajper. .  Ako nesto bude od ovog Portera to im je jos jedno pojacanje za sledecu sezonu.

Link to comment
1 hour ago, Zed said:

 

Znam to, ali Kawhi je kao neki čudan lik. Možda bi mu više odgovarao Denver nego Los Angeles gde su mediji oko njega. Pa i Toronto je neka franšiza ništa posebno.

 

U Torontu je što su ga poslali tamo, a ne što je izabrao... mislim da nema teorije da ostane tamo.

Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

To ti je standardna srbijanska kafanska "necu u bandwagon" politika kad god se pojavi neko nas ko je veoma uspesan. Ima otprilike tri kljucne faze:

 

1. Vidi ga nema pojma u X, slabo igra Y (ako to prdne u cabar onda...)

2. Navijam za bilo koji klub koji nije onaj u kojem nas igrac igra (ako taj klub prdne u cabar jer se nas igrac posrao po njemu onda...)

3. Goru utakmicu u zivotu nisam gledao, liga/takmicenje/sport je nikad gori.

 

Sve to smo videli kad je Novak bio u prajmu, sada je na redu Jokara.

:thumbsup: couldnt have said it better

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...