Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, bradilko said:

nikad nismo imali ovakvog igrača.

jokić dominira u nba ligi!!

dečkonja drži plej of ekipu. to niko naš ( ex sfrjot) nije radio ni približno. bez njega bi denver imao sličan broj pobeda kao sakramento. 

 

 

 

Retko ko je to radio van SAD.

Novicki i sada Janis, mozda jos neko ali se ne secam.

Mozda ce to biti Doncic, spremaju ga za tu ulogu.

Link to comment
25 minutes ago, bradilko said:

nikad nismo imali ovakvog igrača.

jokić dominira u nba ligi!!

dečkonja drži plej of ekipu. to niko naš ( ex sfrjot) nije radio ni približno. bez njega bi denver imao sličan broj pobeda kao sakramento. 

 

 

 

O ovome sam i ja skoro razmisljao. Situacija je vec 20 godina povoljna po strance, ali sa 24 godine je nas najuspesniji igrac u NBA (racunajuci u ex-yu).

Link to comment
57 minutes ago, 1n54jd3r said:

Stvarno ne znam sta se ocekuje od Jokica da pruzi vise od onoga sto pruza. Decko je izneo junacki regularan deo sezone, nastavlja sa extremnom minutazom u PO, igra utakmice manje vise na 2 dana. Bukvalno ima ulogu koju je imao Lebron u Klivlendu, samo sa neiskusnijom i slabijom pratnjom oko sebe.

 

To ti je standardna srbijanska kafanska "necu u bandwagon" politika kad god se pojavi neko nas ko je veoma uspesan. Ima otprilike tri kljucne faze:

 

1. Vidi ga nema pojma u X, slabo igra Y (ako to prdne u cabar onda...)

2. Navijam za bilo koji klub koji nije onaj u kojem nas igrac igra (ako taj klub prdne u cabar jer se nas igrac posrao po njemu onda...)

3. Goru utakmicu u zivotu nisam gledao, liga/takmicenje/sport je nikad gori.

 

Sve to smo videli kad je Novak bio u prajmu, sada je na redu Jokara.

Link to comment
1 hour ago, pasha said:

 

Retko ko je to radio van SAD.

Novicki i sada Janis, mozda jos neko ali se ne secam.

Mozda ce to biti Doncic, spremaju ga za tu ulogu.

+1

Svabu teško da će prejebati, ali mimo njega je već vrv najdomomantniji evropljanin.  

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

+1

Svabu teško da će prejebati, ali mimo njega je već vrv najdomomantniji evropljanin.  

Tesko pored Greek freaka :-)

 

No, da i ja skocim na badwagon sad kad je sigurno: iako ce mu biti tezhe u sledecoj rundi protiv GSW/HOU, Jokic je razuvjerio nevjerne Tome u ovom PO i dokazao klasu. Denverov napad se jednostavno raspadne kad on nije na parketu.

 

Steta samo sto nije zabo barem jednu od one dvije trojke na kraju 1. i 2. produzetka u trecoj, mislim da bi se u Denveru legende raspredale o njegovom ucinku na toj utakmici.

Link to comment

Debeli ima drugi PER u plejofu, iza neprikosnovenog Kavaija ( koji je nenormalno podigao svoju vec izuzetnu produkciju i ima TS > 70% :blink: )

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

+1

Svabu teško da će prejebati, ali mimo njega je već vrv najdomomantniji evropljanin.  

ako nastavi sa igrama na ovom ili čak nešto nižem nivou ni to nije isključeno

 

 

doduše da bi ga dostigao i/ili prestigao treba da usavriši neki super skill, kao što je švabov fadeaway

 

da ima u arsenalu neki potez koji se ne brani. ja sad ne vidim šta bi to moglo biti

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ako nastavi sa igrama na ovom ili čak nešto nižem nivou ni to nije isključeno

 

 

doduše da bi ga dostigao i/ili prestigao treba da usavriši neki super skill, kao što je švabov fadeaway

 

da ima u arsenalu neki potez koji se ne brani. ja sad ne vidim šta bi to moglo biti

Pas na zicer. :D

Link to comment

Jokić dominira na drugačiji način od ostalih superstarova, zato je nezgodno poređenje sa drugim igračima. Atipičan, jedinstven igrač. Neko napisa da je verovatno najbolji plejmejker u ligi, ne samo medju visokim igračima, već uopšte.

Link to comment

Šta mislite koliko je realno da Denver dovede Kawhija naredne sezone? Ima prostora u selariju. To bi bila kontender ekipa Jokic Kawhi.

Link to comment
32 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ako nastavi sa igrama na ovom ili čak nešto nižem nivou ni to nije isključeno

 

 

doduše da bi ga dostigao i/ili prestigao treba da usavriši neki super skill, kao što je švabov fadeaway

 

da ima u arsenalu neki potez koji se ne brani. ja sad ne vidim šta bi to moglo biti

 

jokić i jeste unicorn kad uzmeš njegov set skillova zajedno. takav igrač sa takvom produkcijom nije viđen u ligi. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...