Jump to content
IGNORED

Yues open 2018


Cash

Recommended Posts

Licitacija obično kreće nakon osvojenog GS :)

Tignor predviđa da bi sva trojica mogla da se zaustave na brojci od 20.

 

Treći USO je osvojio, gde je bio u zaostatku za Rafom i gde ima brojne poraze u F i SF, a voleo bih da osvoji: 7. AO i odvoji se od ostalih, 5. W zato što je to baš lep broj i 2. FO gde je u najvećem zaostatku, ali što bi mu zaokružilo karijeru vrhunskog igrača na svim podlogama.

Rafa je imao par prilika za 2. AO, ali ih nije realizovao, moguće da će ih još imati.

 

Sinoćni Novakov pristup, koji je uglavnom i pratila realizacija u samom meču (osim padova koje je uspeo da prevaziđe) bio je izvanredan! Nije dozvolio da DelPo diktira igru, a i zašto bi, kada je više puta pokazao da je kompletniji i kvalitetniji igrač.

 

 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    132

  • Tsai

    87

  • Nesh

    83

  • nisam ja

    71

Top Posters In This Topic

Posted Images


Mislim da je uvideo da je realno da se uz pristup "nebo je granica" (*) upiša dedi u kozju supu... Tu ima I nečeg ličnog.
Celo izdrkavanje sa "režimom ishrane" je osim što je nama pokidalo živce dovelo do toga da igra u modu Walking Dead. Mrtav, a igra... A kao što znamo, zombiji su večni. [emoji1]

Daj Boze, ali tesko. Obojica bi morala da se raspadnu bas, a da Djokovic izdrzi ovako.
Nadal je realno dostizan, a ako stigne Matorog, svaka mu cast


Pa ne moraju oni da se raspadaju uopšte, ne vidim iz kojih rezervi ONI mogu da izvuku iz sebe nivo igre kojim bi ga nadjebali.

(*) Djoker više uglavnom ne igra lepo, nadmoćno, snažno kao ranije... Shvatio je da se pobede računaju i svakom daje tačno onoliko koliko je potrebno da pobedi. To racionalisanje mi govori da je tu na duže staze... Aj videćemo.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Giggsy said:

Daj Boze, ali tesko. Obojica bi morala da se raspadnu bas, a da Djokovic izdrzi ovako.

Nadal je realno dostizan, a ako stigne Matorog, svaka mu cast

 

Itekako je dostižno. :)

 

Roger Federer - 8. avgust 1981.

Rafael Nadal - 3. jun 1986.

Novak Đoković - 22. maj 1987.

 

Federer je zadnji gren slem osvojio sa 36,5 godina (AO 2018.) i više ne predstavlja neku veliku opasnost za Novaka, bliži mu se penzija. Novaka ako posluži zdravlje imaće minimum 3 kalendarske godine (ako ne i više) da prestigne dedu.

 

E pa vala došlo je vreme za naplatu sve one Federerove GS titule protiv raznih Filipusisa, Safina, Rodika i ostalih Hjuita dok su Novak i Rafael tek stasavali.

 

Sada malo Novak neka pleše i osvaja a deda neka gleda. :) 

Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Licitacija obično kreće nakon osvojenog GS :)

Tignor predviđa da bi sva trojica mogla da se zaustave na brojci od 20.

 

Treći USO je osvojio, gde je bio u zaostatku za Rafom i gde ima brojne poraze u F i SF, a voleo bih da osvoji: 7. AO i odvoji se od ostalih, 5. W zato što je to baš lep broj i 2. FO gde je u najvećem zaostatku, ali što bi mu zaokružilo karijeru vrhunskog igrača na svim podlogama.

Rafa je imao par prilika za 2. AO, ali ih nije realizovao, moguće da će ih još imati.

 

Sinoćni Novakov pristup, koji je uglavnom i pratila realizacija u samom meču (osim padova koje je uspeo da prevaziđe) bio je izvanredan! Nije dozvolio da DelPo diktira igru, a i zašto bi, kada je više puta pokazao da je kompletniji i kvalitetniji igrač.

 

 

 

Ja sam sinoc pomislio isto. Deda sigurno ostaje na 20. Rafa ce uzeti jos koji RG, a Novak vecinu ostalog u naredne 3 godine, mozda 4. I tacno moze da se desi 20-20-20. 

Edited by Timmy
Link to comment
36 minutes ago, gone fishing said:

opet ste poleteli kao pre 2,5 godine, djokold očas posla izgubi motivaciju i padne u letargiju iz koje mu trebaju godine da se prene :happy:

 

U stvari to je tacno.

On lakse gubi u prvim kolima GS upravo jer se cesto smori da se vija sa nekim autsajderom koji dobro igra. Onda siri ruke, psuje na Vajdu, kune linije.

Kada dodje u zavrsnicu on se mnogo vise digne jer je blizu cilja i to ga motivise.

Edited by pasha
Link to comment
35 minutes ago, Timmy said:

 

Ja sam sinoc pomislio isto. Deda sigurno ostaje na 20. Rafa ce uzeti jos koji RG, a Novak vecinu ostalog u naredne 3 godine, mozda 4. I tacno moze da se desi 20-20-20. 

a onda dolaze mastersi, hedtohedovi, i ostale statistike za goat-a

 

toeto

Link to comment

Ništa nije sigurno, pa ni da će Fed ostati na 20. Ako mu se poslaže žreb, može taj uvek da uzme na suvi strah protivnika i reputaciju. Nek Nole ostane konkurentan i u kontinuitetu, biću zadovoljan i sa 1 komadom godišnje, a sve preko smatraću rado viđenim bonusom.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...