Jump to content
IGNORED

Yues open 2018


Cash

Recommended Posts

Gledao sam treći set, Olga se raspala od samog početka. Mora da prestane da vija vinere u početku razmena, da bude strpljivija i da duže gradi poene jer udarce ima. U prvom gemu je bio sumnjiv aut protiv nje, tu se malo svađala sa sudijom i čini se pukla malo sa živcima. 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    132

  • Tsai

    87

  • Nesh

    83

  • nisam ja

    71

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije bas da nema nista i da mu je Lajovic domet. Pre bih rekao Viktor ili Janko. Al naravno, nezahvalno je prognozirati bilo sta. Ja sam očekivao da brze napreduje.
Nisam rekao ništa. Mislim na ništa specijalno što ga izdvaja od suvog proseka. Nije ni blizu Jankovog talenta. Ni Krajinovićevog. E sad mogu da se složim da bude između Troickog i Lajovića. Videćemo. Voleo bih da me demantuje.
Link to comment
30 minutes ago, theanswer said:

inače mi je jako zanimljivo kako su obe tražile medical u trenutcima kad protivnica treba da servira za set/meč

 

Verovatno neuspesan pokusaj Olge da joj uzvrati i poremeti je na kraju. Prilicno je popizdela u prvom setu kad je ova to uradila, zalila se kod sudije... 

 

Dete je jos, promeni 100 emocija tokom  meca, reaguje posle svakog poena.

Pomalo je i drska, puna sebe. Secam se posle nekog od osvojenih juniorskih grend slemova u dublu, Pralica je intervjuise i u saljivom tonu kaze nesto u fazonu "mozda bi mogla da se fokusiras na dubl, ocito ti bas dobro ide". I na to Olga popizdi, prasne u neki histericno-ironicni smeh i kao - bas si duhovit, igraj ti dubl. Mozda ovako kad napisem zvuci bezazleno, ali izgledalo je dosta neprijatno.

Doduse, taj "najbolja sam, moram dobiti svaki poen" stav joj moze biti i od velike koristi tokom karijere ako uspe pravilno da ga kanalise.

Igracki potencijal je ogroman, svaki udarac ima.

Link to comment

Mozda mi je losa memorija, ali kada je poslednji put neko nas prošao Q  na nekom GS turniru? Stalno ih bude 7-8, ponekad neko dodje i do finala, al se ne secam da je neko kroz kvalifikacije usao u glavni zreb... 

Link to comment

Igra, manje ITF turnire i challengere. Osvojila jedan portugalski u aprilu, pre par nedelja igrala u finalu u Kini. Sad je u Nemackoj. Pre W imala je mesec dana pauzu zbog povrede

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Izgledalo je da će ove godine konačno ući u prvih 100, ali imala je baš dosta problema sa povredama, prvo odmah posle Australije, zatim pred Vimbldon, uopšte nije mogla da uhvati ritam.

Inače ne vidim da ona ima potencijal za nešto više od top 70-80 u najboljem slučaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...