Jump to content
IGNORED

Yues open 2018


Cash

Recommended Posts

29 minutes ago, aram said:

@Bujodrag
Bujo, mašiš fudbal ovde. ne raspravljamo o njenom izgledu, raspravljamo o tome da se njoj (često) dozvoljava ono što se drugima ne dozvoljava.

 

 

 

Aha.Onda mašim fudbal. OK, pogrešno sam protumačio. +1

 

Moj pokojni stric s kojim sam godinama delio sobu, on je voleo tenis i razne sportove. I imali smo prećutni dogovor, on gleda utakmice na TV-u bez zvuka a ja puštam muziku i ne gledam TV. I on, rukometaš, me je naveo da zavolim tenis i odbojku, te beskontaktne sportove. Stric je u medjuvremenu umro ali kad se pojavio Djoković, osećao sam se kao poznavalac, pogotovo medju većinskim drugarima muzičarima koji nisi imali pojma.

I dalje mi je teško da hvalim bilo koji aspekt sporta jer sam ljubomoran, ali, tenis i naročito odbojka, su barem lepi za videti, ljudsko telo u nekim vrlo telesnim pokretima. Meni se to svidja.

 

Fudbal mi je u odnosu na to kao šutka ribara u blatu. Ružno i prljavo,

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    132

  • Tsai

    87

  • Nesh

    83

  • nisam ja

    71

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel izdominirala agresivnoscu ili je Filipkrns imala nekih problema? Ovo malo sto sam video dva-tri gejma je igrala odlicno. Svaka cast. Na koga sad ide?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Bravo Alex, bas mi drago.. Na Keys ide. To ce vec biti teze. Ali ima nade :)

Naravno da ima nade, sa Madison se nikad ne zna. Moze da poludi a moze da se skroz raspadne

Link to comment
Just now, Tinman said:

 

To vazi za veci deo WTA :D

Ali Kiz je bas posebna, kad se raspadne raspadne se do kraja. Ko Ana pod Sirsom u najboljim danima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...