Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 18/19


John Coltrane

Recommended Posts

On 9.12.2018. at 18:08, Strahan said:

mainz do boda vs 96 posle sumnjivog penala i to posle var-a. na srecu po goste var ih je spasio poraza u 90'. priznat gol mainza ponisten je posle gledanja snimka.

 

poslednji mec kola je upravo krenuo bmg vs vfb.

 

Ono ne da nije bio penal, nego je WTF momenat. Pazi imas VAR i ne vidis da igrac Mainz-a namerno pada i simulira penal. Potom krades timu koje se bori za goli zivot 2 boda? Unreal.... Mnogo su besni na ovu odluku (ne samo ovi iz Hanovera, vec bukvalno svi, sem Mainza, of course...) Ono sa Mitrovicem na SP-u i ovaj penal su mi do sada najvece WTF odluke od kada je uveden VAR,,,

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    232

  • Strahan

    218

  • MiddleClass

    96

  • Grandilof

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

30 minutes ago, Strahan said:

ima cini mi se kobas i za 2 ipo, a za pivo je bulja sto moras da imas posebnu karticu za kupovinu piva. jedno od vecih gluposti koje sam video u zivotu.

a jedna od najboljih stvari koje sam video u zivotu je takodje sa stadiona, pre recimo 2-3 godine protiv stutgarta, neki lik par redova ispod je bio zaduzen taj dan da donosi ortacima vops, i iako je borusia dobila recimo 5-1 on, ako se dobro secam, ni jedan gol nije video.

ok, jeste mozda na televizorcicu u holu, al opet je bio popizdeo za medalju.

Link to comment
Znaci[emoji769] imas na tacni ludog Nagelsmana vs. BMG koji igra sexy fudbal i ti pustis jebeni Bajern po milioniti put :isuse:

Si video ovu inovaciju nagelsmana @ city ?
74628c6426a1b78d66b881466265d1cc.jpg

Bauman vs Sane


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Link to comment

Ne!  :lol:

 

Smorise me, pa prebacih na Multiprenos, taman kad je Alaba zabio gol kola - usudio bih se reci vec sad.

Reditelj prenosa, u usporenom snimku, prvo kadrida Lewu koji se muski pegla sa 2 igraca H96 i cak je mogao pasti i dobiti penal, ali ipak ostaje na nogama i "obezbedjuje" gol Alabi.

 

Sto Gruja nije ni na klupi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...