Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 18/19


John Coltrane

Recommended Posts

9 hours ago, ArleKino said:

 

Njemački je prvi jezik koji je govorio. Rodio se u Alzasu. Osim toga, otac mu je ratovao za Nijemce u WW2.

 

Sad iznosis te podatke, a?

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    232

  • Strahan

    218

  • MiddleClass

    96

  • Grandilof

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

On ‎26‎.‎11‎.‎2018‎. at 14:53, porucnik vasic said:

СС, а?

 

Mislim da će prije biti regularne njemačke trupe.

 

On ‎26‎.‎11‎.‎2018‎. at 14:56, Strahan said:

onda je arsene pravi covek za salke :D

 

Pa dobro, on ni u školu nije krenuo kad su oni zadnji put bili prvaci. :D

 

On ‎26‎.‎11‎.‎2018‎. at 22:57, John Coltrane said:

 

Sad iznosis te podatke, a?

 

Spominjao sam ja to i prije nekad, mrzi me da tražim. :D Ajant me napadao zbog toga.

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

Mislim da će prije biti regularne njemačke trupe.

 

 

 

Хвала Арле сад баш ишчитах о томе интересантна прича. Био и Вермахт и СС.

Link to comment
29 minutes ago, porucnik vasic said:

Они ковача сад држе на клупи од утакмице до утакмице? :blink:

tako je. sto je stvarno glupo. hoce da ga menjaju a nemaju koga, pa mu produzavaju zivot do sledece utakmice. bild danas pise da bilal ide na kraju sezone. roben se bori za novi ugovor na godinu dana, moje misljenje oko robena - kad je zdrav mora da igra. humels,boa,martinez i miler i pored ugovora do 2021.bice pod lupom sta i kako dalje. narocito se zamera stoperima da nisu pokazali ono sto se od njih ocekuje. miler kao dete bajerna i neko ko je celu karijeru u minhenu jos uvek ima kredit. ne znam zasto im martinez smeta? njega je niko skrajnuo,kad god je na terenu odlicno obavio posao kao dmc. traze se levo i desno krilo,mozda stoper ako neko od ove dvojice ode. pavard je izgleda zavrsen. james je kako stvari trenutno stoje blizu povratka u real. sef skauting sluzbe busser posmatra pepea iz lila i fekira iz liona. prati se i jovic ali ne verujem da ce dati 60m za njega. zelja je i dvojac ajaxa de ligt i de jong.

coman i thiago se vracaju u tim za gostovanje bremenu.

Link to comment

Ја мислим да их је Милер онолико задужио. Да му дају уговор док се не пензионише. Билал и Робен су по мени два камена у Бајерну.  За Хумелса би ми било драго да га шутну опет. Мислим да се обрукао што се вратио из Дортмунда. Прате ли Ребића, чини ми се да би он лепо попунио рупу на крилу.

Link to comment

prati se i rebic ali problem je cena. oko 50m nista ispod, nece dati toliko za njega, za jovica tek 60 nema teorije.cenim da ce oni na ostrvo. tandem iz ajaksa mi je kupovina u stilu bajerna ali ako holandjani snize cenu za 30-40-50m a od toga nema nista. velika je steta sto nisu uzeli sanea i de brujnea.

Link to comment
3 hours ago, porucnik vasic said:

Хвала Арле сад баш ишчитах о томе интересантна прича. Био и Вермахт и СС.

 

http://alh-research.tripod.com/desert_column_forum_pix/index.album/alphonse-wenger?i=37 A vidi ovog. Ovo mu je garant prapradjed ako je Arseneov otac bio '21.godište.

 

 

@Strahan Pepe bi bio odlično rješenje za krilo, a De Ligt za odbranu mada je meni čudno da ne puca Bayern na elitni™ duo Brandt-Bailey.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

http://alh-research.tripod.com/desert_column_forum_pix/index.album/alphonse-wenger?i=37 A vidi ovog. Ovo mu je garant prapradjed ako je Arseneov otac bio '21.godište.

 

 

@Strahan Pepe bi bio odlično rješenje za krilo, a De Ligt za odbranu mada je meni čudno da ne puca Bayern na elitni™ duo Brandt-Bailey.

nece elita da saradjuje sa njima. vidala su za manje para dali juveu.

tuhel nije prosao,nije ostavio dobar utisak na ulija i ekipu. nagelsman se ne bi snasao u masini kakva je bajern. za neku godinu bice trener bajerna siguran sam. ima fin put hoffe pa od sledeceg leta leipzig,za 5-6 godina moze minhen.

Link to comment
6 hours ago, Strahan said:

prati se i rebic ali problem je cena. oko 50m nista ispod, nece dati toliko za njega, za jovica tek 60 nema teorije.cenim da ce oni na ostrvo. tandem iz ajaksa mi je kupovina u stilu bajerna ali ako holandjani snize cenu za 30-40-50m a od toga nema nista. velika je steta sto nisu uzeli sanea i de brujnea.

Тек за ове Холанђане нема никакве шансе.  Има ЈАакс да их прода јааако скупо.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...