Jump to content
IGNORED

Brod 19/20


renne

Recommended Posts

Lidsu i Forestu je mesto u PL. Kakvi kurčevi Brentfordi i Fulami, ima dovoljno London ligaša. A WBA je danas bio kriminalan, da ti utakmica toliko znači i ti tako da je preko kurca odigraš, Hadersfild je grizao duplo više. 

 

Inače sam navijao za Čelsi pre usranog Abramoviča, a Lids mi je uvek bio drugi tim. Bar se sad ima za koga navijati u PL

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

a Lids mi je uvek bio drugi tim. Bar se sad ima za koga navijati u PL

 

Meni je Blackpool uvek bio najgotivniji tim, pre svega zbog imena, a isto tako sam voleo i Bolton jer je imao kul ekipu kada sam poceo da pratim engleski fudbal.

Steta sto se Blackburn raspao, imali su sansu za play-off, ali su zabelezili samo dve pobede u ovih sedam utakmica nakon pauze, njih sam isto uvek gotivio.

Pored ove tri ekipe, recimo da mi je Leeds sledeci na listi, oni su mi se uvek svidjali pre svega zbog stadiona i navijaca, lepo je sto su se vratili u PL :)

Link to comment
18 hours ago, radisa said:

Hull i luton u 4 za opstanak... Ako wigan dobije charlton..

Ispade hull... :(

 

Na zalost  izgleda da ce i luton... Šteta, oni su brzo od 5 lige došli do c'shipa, sad opet dole...

Link to comment
33 minutes ago, radisa said:

Ispade hull... :(

 

Na zalost  izgleda da ce i luton... Šteta, oni su brzo od 5 lige došli do c'shipa, sad opet dole...

Pa valjda je teze Charltonu u poslednjem kolu:

Leeds - Charlton

Luton - Blackburn

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...