Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Brod 19/20

Featured Replies

Мој фаворит је Нотингем форест, наравно. Најшмекерскији клуб у Енглеској. Волео бих да се за промоцију изборе и Лидс и Сандерленд, највише због Бијелсе лудака и због дербија које би активирали промоцијама. Сандерленд управо почиње утакмицу, гомила клинаца игра, баш симпатично. 

 

Реалније је да промоцију изборе Стоке, Пјулусов Боро и Дерби. Не знам ко ми је ту одвратнији од кога. :(

  • Replies 606
  • Views 53k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • bas je lepo sto se leeds vraca i sto je jos bolje vodi ih ludi bielsa. bice lepog fudbala ako nista drugo. mnogo bolje nego mrtvi stoke, wba i slicni smaraci 

  • https://streamja.com/y3dPN https://streamja.com/meEXq  

  • haha, nije, njen cale je navijac fulhama, lily je chelsea valjda.   najpoznatija fulamovka je margot robbie.    

Posted Images

13 hours ago, Majo said:

ma bezi bre, skupilo se previse svakakvih hadersfilda. 

 

Huddersfield ima više titula nego Tottenham, pre-Abramovich Chelsea i pre-Mansour City.

 

14 hours ago, copkillah said:

 

Dabogda se nikada ne vratili u PL!

 

 

+10000000000000000000000

Drago mi je, nek nastave da se takmice u vremeplov ligi :fantom:

Samo Milvol!

17 hours ago, Majo said:

Nottingham Forest, Leeds & Aston Villa.

 

+1

Сандерленд је у трећој, јеботе! :ohmy::ph34r:

 

Ја се још чудим што им стартује клинац од 16 година. :isuse:

1 hour ago, Apollo Creed said:

Samo Milvol!

+ 1

 

(na kraju ce biti tradicionalno 11. ali jbg)

Лепо би било да се врате Стук, Лидс и Шефилд Венздеј. Може и Дерби. Од Фореста нема никакве вајде. Само Не Мидлсбро.

2 hours ago, Majo said:

Drago mi je, nek nastave da se takmice u vremeplov ligi :fantom:

Одлучи се Мајо или су нови или (пре)стари клуб.:fantom:

  • Author
1 hour ago, Прслин said:

Сандерленд је у трећој, јеботе! :ohmy::ph34r:

 

Ја се још чудим што им стартује клинац од 16 година. :isuse:

a ja se baš čudim šta ti pišeš gore

  • Author

Brentford krenuo jako

46 minutes ago, porucnik vasic said:

Лепо би било да се врате Стук, Лидс и Шефилд Венздеј. Може и Дерби. Од Фореста нема никакве вајде. Само Не Мидлсбро.

 

zašto Stoke da se vrate, crni vasiqi???

 

22 minutes ago, copkillah said:

 

zašto Stoke da se vrate, crni vasiqi???

 

 

Ma poručnik Leši se zajebava, prijestonica incesta u Engleza je tamo gdje joj je mjesto.

Prime gol u 97'...:isuse:

Sefild Utd-Svonsi fina utamica. Uzelio sam se normalnog fudbala :hail:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.