Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

4 minutes ago, Micko8 said:

Djukic je proveren trener kada  su u pitanju evropska takmicenja. Zna on da igra na rezultat.

jeste dokazao se prošle godine protivu ukrainaca i čeha :isuse:

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

evo tresko batica je poslušao i tebe i mene

Bitno je da je konačno izbacio onog smrada Ivanovića, nije morao nikoga ni da uvodi.

Link to comment
11 hours ago, mozzer said:

Verovatno je i bolje da dodje taj ocekivani tacan rezultat od 3:0 za domacina (sve drugo je iznenadjenje za mene). Jer - ako udjemo u LE slucajno (0%) - onda cemo imati jos vise problema sa prodajom igraca - nikoga necemo moci da prodamo preko 500k, nikoga nece zanimati nasi igraci, prestacemo da isplacujemo sve i igraci ce moci da igraju samo za dzabe, isterace nas sa stadiona po odluci Suda ove drzave i igracemo u Zemunu a dug ce narasti na 143m zbog troskova igranja LE. A da - zbog umora i ogranicenog rostera se verovatno necemo plasirati u Evropu iduce godine.

 

Tako da - ne hvala, bolje da ne prodjemo. Hvala Vazura, hvala Predsednice, pa zasto da ne - hvala i Bakiju Andjelkovicu radio S-u i celoj Vladi, kao i Premijerci Brnabic

 

Edit: zaboravih - u tom slucaju se moze desiti da Dragan Djuric, zbog zasluga tokom svog rada u FKP bude postavljen za Ministra Konfekcije ili Voznog parka, Vucelic Direktor RTS-a a Vazura - zasto da ne - Ministar Finansija. Kad moze Sinisa moj stari poznanik moze i Vazura - pa pogledaj samo kako on prikazuje troskove i kako mu to prolazi kod vrle revizorske kuce BDO

Hbgg.

 

Pozdrav za zvalavo govno. Znam da je sretan sada. Neka ga.

 

Svima iz uprave i svima koji nemo ovo prate a mogu nesto da urade... pa sta reci... Bravo carevi bice jos sitne love i raspalih jeftinih qrvi jer za bolje ne znate

 

Kosmos srbija

 

Ps Cash ne brini ovo mi je poslednji post na temi do daljnjeg ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...