Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Tačno, sigurni smo da ga nećemo videti sledeće nedelje. A bogumi i miletu 25 do kraja tekme nećemo videti kako stvari stoje. Ubija ga Q7. 

 

Sceku ili Lolu za kosovica muflona na poluvremenu.

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

To je zato sto je menadzerski igrac kao i pola tima. Sve pare su pokradene i ostavljeni su nekvalitetni igraci.

 

To je, uz konstantno pravljenje nereda na tribinama u organizaciji db-a i policije plus neprojsteljski odbos drzave prema klubu glavni razlog zasto normalni ljudi nisu na utakmici. Ja imam sezonsku ali dok je ovaj na vlasti i ovi u upravi ne pratim domaci fudbal.

+milijardu.

Hiljadu puta rečeno, ja ne mogu da verujem da se još neko išćuđava.

Link to comment

Pepe ni kriv ni dužan dobija najveće batine u životu, posle svih onih utakmica u kojima je uzalud prekljinao da ih dobije.

 

Ni Q7 ne prolazi mnogo bolje, mada on će najkasnije do 60. minuta da izbaci onog Miletića iz igre. Ja ne verujem da neko onakvom bizonu plaća da profesionalno igra fudbal.

 

Naši fedajini deluju potpuno neartikulisano ali to je prirodan sled stvari kada se suoče sa protivnikom koji iole ozbiljno sprovodi tranziciju i brzo iznosi loptu sa svoje polovine. Odmah panični i nekontrolisani faulovi, brzo punjenje žutim kartonima, u drugom poluvremenu neće valjda crveni i naravno bude crveni.

Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

+milijardu.

Hiljadu puta rečeno, ja ne mogu da verujem da se još neko išćuđava.

To jedino neko ko ne zivi u Srbiji moze da se iscudjava.

 

Partizan nakon svih zaradjenih para da izvodi ovakav tim protiv Besiktasa - to moze samo u jednoj propaloj i okupiranoj zombiranoj seljackoj drzavici kao sto je srbija.

 

Sramota. 

 

Govna.

Link to comment

Ovaj Besiktas je tipicna raspad ekipa sa nekakvim kao jakim imenima na papiru, a zapravo sve jad do jada na zalasku karijere + 4,5 turskih rekreativaca. Nista ne igraju, totalno su neuigrani, steta sto Partizan ima uzasnu odbranu. Napred sasvim lepo ide lopta i spic je vrlo dobar. 

Ne moze se na silu praviti igrac od klinca, Markovic je zalutao na ovaj nivo fudbala. Slicno vazi i za levog beka, a ostala dvojica tek nesto bolje deluju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...