Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Serie A 2018-2019

Featured Replies

Dibala sa kreca, Pjanic unosi zivot u ovu letargiju.

  • Replies 1.5k
  • Views 107.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Author

Svaki put me iznova začudi kako više mrziš rube od mene :D

 

Mi dobismo nekako, sutra može sve dodatno da se umrsi. Mogao bi Sassuolo jednom da odigra na Olimpicu i protiv orkova krštenu utakmicu. Atalanta dobija, mmw :D

Kalčopoli 2.0

40 minutes ago, maharaja said:

Kao klinac nisam mogao da prebolim Ajaks 95' (i Rosija koji se baca kao sekira), a sad svim srcem za njih u sredu protiv Juventusa :D

 

Plus, taj isti glupi Klajvert posle došao u Milan, nit čemernije sezone nit boljeg tima. Jbt u napadu imaš Klajverta i Veu, iza njih bogove fudbala, i završiš deseti. Jedina sreća što se te godine baš kuburilo sa prenosima na onome što smo mi hvatali od domaćih i od satelita.

 

No, Ajax je bar veliki klub kome ne treba neki Fabri :cool:

Baš sad gledam taj ruster™, ozbiljna škvadra, Dejo, Boban, Ba (originalni), Leonardo, Klojfert, Vea...odbranu da i ne spominjem. Izgleda da je dovođenje glavatog nemca sledeće sezone bio ključan potez, ili samo činjenica da je Kapelo otišao.

@crtamOrasi

 

Jel mozes u par reci da mi prepricas kako se desilo cudo u Djenovi?

  • Author

Častio nas Quagliarella promašajem na početku, Mirante skinuo jednu solidnu šansu potom i od tada smo živnuli malo. Jeste da smo i dalje bili grozni u posedu ali barem nije duvalo pozadi kao obično. Sampa je odigrala lošu tekmu realno, bilo je perioda utakmice kada je delovalo da niko neće bodove. U drugom smo malo pritisli, napravili nekoliko polušansi i dali gol iz gužve posle prekida. De Rossi jeste bio možda i najbolji kod nas čitavu tekmu, nevezano za gol. Do kraja nije bilo mnogo trzavica sem umobolno izgubljene lopte Fazia u 94om gde umalo da izjednače, ali stigao je Manolas da zasmeta. Utakmica baš kako ja zamišljam da Ranieri dodje na guzove do bodova.

Sve u svemu vraćamo se u kolosek i ako dobijemo Intera idemo u CL :D

10 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Baš sad gledam taj ruster™, ozbiljna škvadra, Dejo, Boban, Ba (originalni), Leonardo, Klojfert, Vea...odbranu da i ne spominjem. Izgleda da je dovođenje glavatog nemca sledeće sezone bio ključan potez, ili samo činjenica da je Kapelo otišao.

 

Došao je Zaccheroni, doveo sa sobom Helvega i Bierhoffa i kuburio sa rezultatima i igrom dok nije Weaha vratio u tim, a Bobana/Leonarda stavio iza njega i Bierhoffa. Razbranio se mlađahni Abbiati, golove za bodove davali raznorazni Gulyji™ i drugi Ambrosiniji i osvojiše titulu ni krivi ni dužni.

 

1996-97 Milan je ušao u sezonu kao aktuelni prvak, imali i takve igrače u timu kao što je mlađahni Patrick Vieira no pametno su odlučili da rečenog Vieiru prodaju (između Ajaxa i Arsenala pobijedio je Arsenal) jer su ionako doveli pola Ajaxa na Bosmana. Karma ih je nagradila sa 1-6 od Juvea.

 

8 hours ago, maharaja said:

A prethodne sezone bili još jači, po meni najbolji tim u poslednjih 30 godina u seriji a, a završili 12. ili tako nešto. Potop.

A sećam se na kraju sezone Dejo dao neki intervju, sa sve svojim naglaskom: “Doša neki Ba. Mene i Bađa aplaudirali ostale gađali narandžama” :)

 

Ako nista drugo, sad su Kvaljarela, Pjatek i Zapata ispred Ronalda na listi strelaca. Valjda bar jedan od ove trojke izdrzi da bude najbolji do kraja.

  • Author
22 hours ago, crtamOrasi said:

Atalanta dobija, mmw :D:D

 

Nisam znao da su bez Zapate :dry:

Lep gol Lazovica.

  • Author

Jbt, kako nam se opet otvori sve ovog vikenda :D

 

BUQX8jX.gif

jbni Anceloti vise, Juventus bod od titule, sedam kola do kraja. Dacedobri Čeferin da nalete na Gvardiolu u 1/2f.

A ne no ce na Totenhem... :isuse:

Odlično kolo!

  • Author

Najbolje ove sezone :D

 

Lepo bi nam lego i jedan remi na San Siru sledećeg vikenda :fantom:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.