Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos uvek je to u fazi razmatranja. Licno, ne mislim da je to dobar potez jer je zakasneo, Konte je Juventusov covek i cini mi se malo precenjen, i ako preuzme ekipu opet krece tumbanje na famoznih 3-5-2.

 

Pompa se vodi i na drugoj strani, Juve zagrizao za Bonucjija, Milan trazi Kaldaru u zamenu, a Juve nudi Benatiju. Kazu da ce se Gonzalo pregovarati u odvojenom procesu. Picvajz. 

Link to comment

Ne znam sta da mislim o Bonucjiju, ispao je sisoje, potrosene su velike pare na njega, data mu je (mozda neosnovano) kapitenskia traka, a 6 meseci je igrao ko Milan Dudic. Posle se kod Gatuza malo popravio, kupio me onim golom i proslavom protiv Juventusa, i sad hoce da ide. 

Ne znam puno o Kaldari ali vidim da se Juve mnogo natezao da ga pusti da ide, tako da kontam da je dobar.

Link to comment

Tim delom bih i ja bio sasvim zadovoljan. Prica se i o nekom Samaseku iz Salcburga, da bude zamena mucenom Kesiju. Mogao bi Milan da ima sasvim kompaktnu momcad sledece sezone, a Gatuzo vrlo realnu priliku da pokaze da li je trener ili nije.

Link to comment

Jeste, slazem se, ali bilo je nekog rezona jer Milan u tom trenutku nije imao standardnog kapitena (Abate i Montolivo su ispali iz rotacije) niti nekog jakog kandidata za to mesto, a ovaj je prvi zamenik Bufona u rep’staciji. 

Link to comment

18+36 je ono sto sam ja video, i ugovor na 4, ne na 5 godina. Naravno, moguce da sam u krivu, no nebitno, spektakularni come-back posle proslomesecnih pizdarija.

Link to comment

Uefa: Izbaceni ste iz Evrope.

Milan: Cekaj, omanjicemo trosenje, imamo izvodljiv biznis plan, otpisali smo sami sebi dug preko upr-a, pazicemo sta radimo, sve ce biti samoodrzivo.

Uefa: Dobro, ostajete nekako.

-----------------------------

Twenty minutes later

----------------------------

Milan: Hold my beer.

Link to comment

Haha, iako ima istine u tome sto govoris, ako se zagrebe malo ispod povrsine - Milan je doveo 4 igraca za dz (ako racunamo ovog Bernarda, mada to nije gotova prica), jednog u direktnoj razmeni (znaci opet za dz) i jednog je platio, za sada, 18mil. To je dosta mali trosak. Jedini igrac koji se jos mozda ocekuje je onaj lik iz Salcburga, za nekih 10-15m, a ceka se offload Bake, Kalinica, Bertolacija i mozda jos nekih igraca.

Link to comment

Ne znam sto je Juve zapeo ovoliko da se otarasi Caldare, njega je i Chelsea jurio sa Gonzalom. Mlad (jos ostali svi stari), za mene odlican igrac, sve bolji sto sam ja malo video u poslednje vreme...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...